Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Bir WWE RPG Oyunu Geliştirme Aşamasında

WWE, yeni bir oyunun "yakında" duyurulacağını doğruladı ve oyunun şirket için neden bir öncelik olduğunu açıklandı.

Profesyonel güreş şirketi, bir WWE RPG oyununun geliştirilmekte olduğunu ve yakında duyurulacağını duyurdu. Baş marka ofisi Stephanie McMahon, şirketin bu haftaki kazanç duyuru raporu sırasında, şirketin “son zamanlarda, yakında duyurulacak olan rol yapma oyunu alanında yeni bir anlaşma imzaladığını” söyledi.

WrestlingInc tarafından bildirildiği üzere McMahon, Supercard ve Champions dahil olmak üzere WWE’nin mobil oyunlarının başarısı hakkındaki daha geniş yorumlarının bir parçası olarak bundan bahsetti ancak yeni WWE RPG‘nin mobil bir oyun olup olmadığı henüz belli değil. Oyun hakkında şimdilik yalnızca bir rol yapma oyunu olacağını biliyoruz.

WWE RPG Oyunu Yeni Kitlelere Hitap Edecek

WWE RPG
WWE RPG oyununun platformu henüz belli değil.

Durum ne olursa olsun McMahon, oyunun WWE için şirketin “yeni nesil bir hayran kitlesine” ulaşmasına yardımcı olmak için bir öncelik olduğunu söyledi. Bu güreş sporunun hayranlarının yüzde 80’inin kendilerini oyuncu olarak adlandırdığını ve oyunların genel olarak 34 yaş ve altı kişiler arasında çok popüler olduğunu belirtti.

McMahon ayrıca WWE 2K22‘nin “ticari ve kritik bir başarı” olduğundan ve serinin PlayStation ve Xbox’ta şimdiye kadarki en yüksek inceleme puanlarına sahip olduğundan bahsetti. Şirketin başkanı, “Oyun motorunu geliştirmek için bir yıldan biraz daha uzun bir süre ara verdikten sonra, Take Two Interactive’deki ortaklarımızla el ele çalıştık, müşterilerimizi ve hayranlarımızı dinledik ve beklentilerini aşan bir oyun sunarak güvenlerini geri kazandık” dedi.

Sizce bir WWE RPG oyunu güzel olur muydu? Siz WWE karakterleriyle rol yapma oyunu oynamak ister miydiniz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.