Yeni Bir Türk İmzalı Oyun Bugün Steam’de Yayınlanıyor!

Türk imzalı oyun Wild Wolf bugün Steam'de erken erişime çıkıyor.

Ülkemizde ve dünyada oyunlara olan ilgi her geçen gün artmaya devam ederken, yeni oyunlar da piyasaya çıkmaya devam ediyor. Bugün Türk imzasına sahip olan yeni bir oyun Erken Erişime açılıyor.

Bugün Erken Erişime girecek olan Wild Wolf adındaki oyun Mustafa BEKTAŞOĞLU tarafından yazılıma dökülürken, Modellemesi ve Animasyonu da Mehmet Furkan Haksever’in elinden çıktı. Oldukça kaliteli grafiklere sahip olan Wild Wolf, aksiyon ve macera oyunları arasına katılmaya artık saatleri sayıyor diyebiliriz. Oyun içerisinde kurtların yaşamı konu alınırken doğayla karşı da mücadele ediyoruz.

Oyun içerisinde hayatta kalmaya çalışırken, aynı zamanda sorumluluğumuzda olan yavru kurt’u da avcılara karşı korumalıyız. Oyunda bizleri çeşitli tehlikeler beklemektedir. Özellikle avcılar bizi her an yaralayabilir ve yavrumuzu beslememizi engelleyebilirler. Oyun içerisinde geniş bir harita yer almaktadır. Bu haritada özgürce dolaşabilir ve dilediğimiz gibi avlanabiliriz. Geyik gibi hayvanları avlayabilir ve yavrumuzu besleyebiliriz. Ayrıca yavrumuza bir isimde verebiliriz. Türkçe arayüze ve Türkçe altyazıya sahip olan oyunun şuan için fiyat etiketi bilinmiyor.

Minimum İşletim Sistemi

İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit or later

İşlemci: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 500 Series 1GB / AMD Radeon HD 6000 Series 1GB

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 100 MB kullanılabilir alan

Ses Kartı: N/A

İlave Notlar: Oyunumuzun optimizasyon çalışmaları devam ediyor.

1 Yorum

  1. Destekleriniz için çok teşekkür ederiz 🙂

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol