Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Yeni Bir Star Trek Filmi 2023 Yılında Yaz Ayında Vizyona Girecek

Beş yıldır yeni bir filmini görmediğimiz Star Trek serisi için bir yeni film daha planlanıyor. Henüz ismini bilmediğimiz film 2023 yılında vizyona girecek.

Son Star Trek filminden bu yana beş yıl geçti ve bir sonraki film yakın zamanda çıkmayacak olsa da en azından bir tarih öğrendik. Variety’ye göre Paramount Pictures, isimsiz bir Star Trek filmi için 9 Haziran 2023 tarihini açıkladı. Geçen ay stüdyo, kendi orijinal fikrine dayanan bir filmin senaryosunu kaleme almak için Star Trek: Discovery yazarı Kalinda Vazquez’i tuttu, ancak bunun aynı proje olup olmadığı belli değil.

Paramount’un o tarihe sadık kalıp kalmayacağını bilmiyoruz, film sektöründe erteleme görmeye çok alıştık. Paramount, Star Trek: Beyond’u devam ettirmek için Quentin Tarantino’da dahil olmak üzere son birkaç yılda çeşitli girişimlerde bulundu, ancak hiçbiri henüz sonuç alamadı.

Star Trek 1

Discovery ve Lower Decks, bu yılın sonlarında geri dönerken, Star Trek: Picard’ın ikinci sezonu 2022’de gelecek.

Bu arada Paramount, COVID-19 salgını sırasında tiyatrolar yavaşça yeniden açılmaya devam ederken, gelecekteki filmleri de etkisiz hale getirerek diğer filmler için programında değişiklik yaptı.

Top Gun: Maverick 2 Temmuz’dan 19 Kasım’a taşındı, Mission: Impossible 7 ise sonraki tarihten 27 Mayıs’a ertelendi. Mission: Impossible Saga, 4 Kasım 2022 yerine 7 Temmuz 2023’te gösterime girecek. Bu arada, önümüzdeki yıl 27 Mayıs’ta yapılması planlanan Dungeons & Dragons 3 Mart 2023’e ertelendi.

Eğer 2023 çıkış tarihi doğru ise yaklaşık 7 sene sonra bir StarTrek filmi görmüş olacağız. Bakalım Paramount bu uzun bekleyişin ardından seyirciler beklentilerini karşılayabilecek mi?

Bu arada serinin sevilen isimlerinden James Doohan’ın külleri Uluslararası Uzay İstasyonun’da haberimize de buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.