Yeni Bir Monster Hunter World Modu World Of Warcraft’ın İkonik Silahlarını Oyuna Ekliyor

Yayınlanmış olan iki yeni mod ile World of Warcraft'ın ikonik silahlarını oyuna ekleyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Monster Hunter World için World of Warcraft‘ın en ikonik silahlarını oyuna ekleyen iki yeni mod Nexusmod‘da yayınlandı. İndireceğiniz bu iki mod’da World of Warcraft’ın en ikonik ve en sevilen silahları yer alıyor.

Mod yapımcısı olan ‘FragStriker‘ tarafından oluşturulan bu modlar, Capcom’un piyasaya sürmüş olduğu Monster Hunter World’ün PC versiyonu için yayınlandı. Yayınlanmış olan Twin Blades of the Alliance ve Hammer of the Fire Lord modları, dünyanın en çok tercih edilen mod sitesi olan Nexusmod sitesi üzerinden yayınlandı.

Twin Blades of the Alliance modunun silahları Holy Guild Knight / Master Sabres modellerinin yerini alıyor ve bir zaman eski kral Varian Wrynn tarafından kullanılan efsanevi bıçaklar Ellemayne ve Shalla’tor’un oyuna eklenmiş oluyor.

World of Warcraft’ın ilk çıkmış hali olan Classic’de de bulabileceğiniz Hammer of the Fire Lord, Molten Core raidinin son bossu olan Ragnarosun silahıdır. İndireceğiniz bu mod ile birlikte Ragnarosun silahı olan Hammer of the Fire Lord, Monster Hunter World’de bulunan Ragefire Magda Floga‘nın yerini alıyor.

Unutmayın bu iki mod sadece oyunun PC sürümü için geçerlidir. Modları buradan ve buradan indirebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol