Yeni Bilim Kurgu – Gerilim Oyunu Observation Duyuruldu

Observation'ın duyurusu yapıldı.

No Code ve Devolver Digital yeni oyunları Observation’ı duyurdu. Bilim kurgu ve gerilim öğelerini bir araya getiren yapım PC platformu için 2019’un bahar aylarında çıkış yapacak. Bu duyuruyu kutlamak amacıyla yapımcı firma tarafından oyunun ilk ekran görüntüleri de yayınlandı.

Observation’da astronot Dr. Emma Fisher ve ekibine uzay istasyonu Observation’da neler olduğunu çözmek için endişeli bir yolculuğa çıkacağız. Sürükleyici hikaye anlatımında istasyonun yapay zekası S.A.M de karşımıza çıkarken, biz de onun rolüne bürünüyor ve uzay istasyonunun kontrol sistemlerini, kameralarını ve Emma’ya keşfinde yardımcı olacak araçları kontrol ediyoruz. Yani Observation’da bir yapay zeka olarak hareket edeceğiz.

Rockstar North, Rocksteady, Creative Assembly, CCP ve IO Interactive gibi önemli stüdyolarda çalışmış, sektörün tecrübeli isimlerinin bir araya gelerek hazırladığı Observation başarılı hikaye anlatımıyla büyüleyici görselliği bir araya getiriyor.

Konuya dair Devolver Digital CFO’su Fork Parker da bir dizi açıklama yaparken, ‘Gerçekçi olalım, makinelerin hayatımıza tamamen girmesi için daha çok vakte ihtiyacımız var fakat Observation bunun nasıl bir şey olduğunu tatmamızı sağlayacak.’

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol