DOTA 2

MMORTS
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.1

Kullanıcı

Yeni Başlayanlar İçin En İyi Dota 2 Karakterleri

Dota 2'ye hangi hero ile başlamalısınız?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Yeni başlayanlar için en iyi Dota 2 karakterleri hangileri? Yazıyı hazırladığımız sırada Dota 2’de toplam 115 hero bulunuyor ve hepsi de kendine özgü yeteneklere, görünüşlere sahipler. Fakat sizin hem kendiniz, hem de takımınız için doğru kombinasyonu seçmeniz gerekiyor. Peki yeni başlayanlar için en iyi Dota 2 heroları hangileri? En iyi Dota 2 kahramanları nelerdir?

Yeni Başlayanlara Uygun En İyi Dota 2 Kahramanları

Sniper

Rol: Solo/Taşıyıcı (Menzilli)

Temel Yetenek: Çeviklik

Solo ya da taşıyıcı pozisyonlarında oynayan oyunculara Dota 2’de tavsiye edilen herolar arasında Sniper başı çekiyor. Menzilli olması onu başlangıç için kolay bir hero haline getirirken, Suikast ulti yeteneği ile düşman birime kitlenebiliyor ve eğer canı azsa tek atışta öldürebiliyorsunuz. Farm yaparken de Şarapnel yeteneği işinizi oldukça kolaylaştırıyor.

Sven

Rol: Taşıyıcı (Yakın Saldırı)

Temel Yetenek: Güç

Vazgeçilmez bir taşıyıcı olan Sven kahramanı çok fazla hasar verebildiği gibi özellikle erken oyun aşamasında rakibin farm yapmasını da rahatlıkla engelleyebiliyor. Birkaç eşya aldıktan sonra ise rahatlıkla zayıf kalan rakipleri ‘dürtmeye’ başlayabilirsiniz.

Viper

Rol: Solo Mid/Taşıyıcı

Temel Yetenek: Çeviklik

Dota 2 en iyi karakterler arasında yer alan Viper, aynı zamanda gank yapmakta da usta bir sınıf. Hem düşmana hasar verirken, hem de hasar alırken düşmanı yavaşlatan bir karakter. Fakat farm konusunda diğer karakterler kadar da iyi değil.

Phantom Assassin

Rol: Taşıyıcı (Yakın Saldırı)

Temel Yetenek: Çeviklik

Doğru bir build yaptığınız takdirde Phantom Assassin ile özellikle oyunun geç aşamalarında son derece etkili olabilirsiniz. Blur ile kolaylıkla saldırılardan kaçabilen bir karakter ve bu takım savaşlarında büyük etki yaratıyor.

Ogre Magi

Rol: Destek (Yakın Saldırı)

Temel Yetenek: Zeka

Güçlü yetenekleriyle ve takas kapasitesiyle Ogre Magi Dota 2 en iyi destek heroları arasında yer alıyor. Erken oyunda farm yapmaya da yardımcı olurekn, düşmanı uzakta tutan bir karakter.

Luna

Rol: Destek

Temel Yetenek: Çeviklik

Harika bir support karakteri olan ve en iyi Dota 2 başlangıç heroları arasında yer alan Luna, Lunar Blessing ve Moon Glaive yetenekleriyle dostlarının rakibi zayıflatmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda işler kızıştığında kendisi de doğrudan hasar verici role bürünebiliyor.

Crystal Maiden

Rol: Destek (Menzilli)

Temel Yetenek: Zeka

En iyi Dota 2 kahramanları arasında bulunan Crystal Maiden, oldukça esnek bir destek karakteri. Yeri geldiğinde tamamen destek oynayabilir, yeri geldiğinde ise ön cephede savaşabiliyorsunuz. Dota 2’de destek karakteri seçerken Crystal Maiden’ı kesinlikle göz önünde bulundurun.

1 Yorum

  1. Zavallı. Luna Carry herosudur. LoLe geri dön

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol