Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Apex Legends Karakteri Conduit Sahneye Çıktı!

Electronic Arts ve Respawn Entertainment, Apex Legends'ın yeni sezonu Ignite'ı duyurdu. Yepyeni bir karakter olan Conduit ile birlikte gelen büyük güncellemenin fragmanı yayımlandı.

Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment, Titanfall 2 ile bağlantılı yeni bir karakter olan Conduit ile birlikte gelecek Apex Legends: Ignite sezonundan ilk fragmanı yayımladı. Respawn, Ignite veya Conduit’in oyundaki rolü hakkında çok fazla şey açıklamadı, ancak duyuru fragmanı karakter hakkında bizlere bazı fikirler veriyor.

Hayatını kurtaran Monarch Titan‘dan ve kız kardeşinin, kendi ailelerine bakmakla yükümlü olmasından ilham alan yeni Apex Legends karakteri, çok büyük bir fedakarlık yaparak Monarch’ın bataryasının ışınlanmış kalıntılarını kullanıyor ve gelecekteki sağlığını, ailesinin geçimini sağlama ve efsane statüsüne yükselme fırsatı karşılığında takas ediyor.

Apex Legends Ignite Yeni Karakter Conduit ile Geliyor

Büyük bir merak uyandıran Conduit, Apex Legends Stories from the Outlands animasyon serisinin yeni fragmanı ile sahneye çıktı. Yeni video, “For Us, Utan na Loob” başlığı altında yayımlandı. Tam anlamıyla tercüme edildiğinde “kişinin içsel borcu” anlamına gelen bu kelime, Filipinler’in kültürel özelliklerinden biri olarak biliniyor.

Yeni Apex Legends Karakteri Conduit tanıtıldı

Fragmanda, Monarch’ın Conduit’in ailesini memleketine saldıran işgalci titanları yok etmek için mech çekirdeğini patlatarak kendini feda ettiğini görüyoruz. Daha sonra aradan yıllar geçiyor. Yanında yaşadığı ablasının bir kazada yaralanmasının ardından ailesinin geçimini sağlamakta kararlı olan karakter, büyük bir fedakarlık yapıyor ve yok olan Titanların olduğu karantina bölgesine giriyor.

Radyasyon yayan alanda Monarch’ın çekirdeğine dokunan Conduit, kendisini radyoaktif güçle dolduruyor. Videoda bu gücün tam olarak ne işe yaradığı gösterilmiyor. EA ve Respawn, Apex Legends’ın yeni sezonu olan Ignite ile ilgili daha fazla bilgiyi 23 Ekim‘de yayımlanacak olan çıkış fragmanı ile paylaşacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.