Yaklaşıyor Yaklaşmakta Olan: Elden Ring’den Yedi Saniyelik Video Sızdırıldı!

Ayak seslerini yavaş yavaş duyduğumuz Elden Ring’den yedi saniyelik bir video sızdırıldı!

Elden Ring etrafındaki heyecan ve söylenti duvarı her geçen gün daha da büyüyor. FromSoftware ve Game of Thrones yazarı George R. R. Martin ortaklığında geliştirilen RPG türündeki oyundan yedi saniyelik bir video sızdırıldı.

İlk olarak ünlü forum platformu 4chan’de ortaya çıkan görüntüler, daha sonra Reddit ve çeşitli sosyal medya platformlarına yayıldı. Hemen aşağıda görebileceğiniz yedi saniyelik video, karanlık ve bulanık olduğu için bizlere çok fazla fikir vermiyor.

Buna karşın söz konusu görüntülerin, geçen mart ayında planlanan, ancak daha sonra iptal edilen sunumun bir parçası olduğu söyleniyor. İddialara göre Elden Ring duyurusu mart ayında yapılacaktı. Fakat oyun fragmanının internete sızdırılması planları bozdu. Şimdi gözler haziran ayında gerçekleşecek E3 2021 etkinliğinde.

Sızdırılan videoya dönersek; görüntülerde lahitlerle dolu bir oda ve ardından bir kulenin iç kısmının bazı yerlerini görüyoruz, ancak yukarıda da belirttiğim gibi video bir hayli karanlık ve bulanık. Yine de kesinlikle heyecan verici.

Öte yandan VGC, From Software’in ana şirketi Kadokawa Corporation’ın Elden Ring’in 31 Mart 2022’den önce piyasaya sürüleceğini ima ettiğini bildirdi. İnternet sitesinin bu öngörüsü ise Japon şirketin açıkladığı son finansal sonuçlara dayanıyor.

Elden Ring E3 2021’de Tanıtılabilir

Elden Ring

Geçtiğimiz hafta içinde sosyal medyada dolaşan bir görsel müthiş bir heyecan dalgasına yol açmıştı. Görselde, oyunun duyurusu için 14 Haziran işaret edilmişti. Söz konusu tarih, E3 2021‘e denk geliyor. Bu da, Elden Ring’in etkinlikte gün yüzüne çıkabileceği anlamına geliyor.

Elden Ring hakkında yeni gelişmeler yaşandığı takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Dilerseniz, sizler için hazırladığımız 2021 yılında çıkacak oyunlar sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz. Söz konusu sayfayı güncel duyuru ve erteleme haberleri ile düzenli olarak güncelliyoruz. Bu yüzden tarayıcınıza yer imi olarak eklemenizi öneriyoruz.

blank
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol