Yakında Çıkması Planlanan Ageless İçin Bir Fragman Yayınlandı

Team17'nin yayıncısı olduğu Ageless, Nintendo Switch ve PC için yayınlanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Team17, platform-bulmaca oyunu olan Ageless‘ı piyasaya sürmek için Malezyalı geliştirici One More Dream Studios ile birlikte Nintendo Switch için bir ortalık çıkardı. Nintendo Switch’in dışında oyun ayrıca Steam için de çıkış yapacak.

Oyunda, yaşlanmayı kontrol etmek için eski güçle donatılmış mistik bir yay keşfeden genç bir kadın olan Kiara olarak oynuyoruz. Bir dizi canlı bulmacada ilerlemek için onları geriye ve ileriye doğru yaşlandırmak için hayvanları ve bitkileri vurmanız gerekiyor.

Oyun için yapılan bir basın açıklamasın “Kiara’nın yeni bulunan gücünün sonuçsuz olmadığını; anlatı, iç şeytanlarıyla yüzleşmek ve kendini yol boyunca bulmak için yapması gereken yolculuğu takip ediyor” diye belirtiyor. Ayrıca oyun için kısa bir özellik listeside mevcut.

Yaşlanmayan Özellikleri:

  • Bitkiler ve hayvanlar için çok aşamalı yaşlanma: Yaşınızın çeşitli aşamalarında yolunuza çıkan bulmacaları çözmeniz için yaş flora ve fauna kullanmanız gerekiyor.
  •  Platform OluşturmaAgeless, karmaşık platform oluşturma zorlukları üretmek için kullanılır. Ageless, oyuncular canlı yaratıklarını havada dolaşmak için kullanabilir, yaşam gücünü tüketir ve süreçte bitkinin veya hayvanın yaşlanmasını kaldırır.
  •  Eşsiz dünyalar: Her alanın kullanmak için kendine özgü bitki ve hayvanları vardır. Bu dünyalar el ile gerçek bir pixel sanatı içerir.

Oyunun ne zaman yayınlanacağı ile ilgili henüz bir bilgi mevcut değil. Ancak oyun PAX East’te Team17’nin standında oynanabilir olacak. Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol