Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

xQc, Bu Yıl Twitch Aboneliklerinden 488 Bin Dolar Kazandı

2022 yılının yarısında Twitch platformunun en başarılı isimleri açıklandı. xQc, en çok abone sayısına sahip oldu ve en çok izlenenlerde ilk 10'a girdi.

xQc adlı Twitch yıldızı Felix Lengyel, 2022’de Nisan ve Haziran ayları arasında platformdaki tüm yayıncılar içinden en çok abonesi olan kişiydi. Bu da 5 dolar abonelik ücretini hesaba kattığımızda platformun en çok kazanan kişisi olduğu anlamına geliyor. Fransız-Kanadalı yayıncının üç aylık dönemde 14.600’ü hediye olmak üzere 178.600 abonesi vardı. StreamsCharts‘a göre bu, 350.000 ile 488.000 dolar arasında bir kazanç sağlıyor.

Zirveye en yakın isim ise 169.000 abonesi olan casimito lakaplı yayıncı Casimiro Miguel oldu. Üçüncü en çok kazanan isim ise Gaules lakaplı Alexandre Borba oldu. Zirvedeki üç ismi ise Ibai Llanos ve Raúl Genes takip etti. xQc, 2022’nin şimdiye kadarki süresi boyunca oldukça canlı bir sene geçirdi.

Bu Yıl xQc, Twitch’te En Çok İzlenen 6. Yayını Gerçekleştirdi

xQc Twitch

Ardından bir yayınında 11 milyon izlenmeyle, Twitch tarihinin en çok izlenen 6. yayınını gerçekleştirdi. Yayıncının yılın ikinci çeyreğindeki abone sayısı, eskisinden daha az oyun yayınlamasına rağmen oldukça yüksek oldu. Temmuz ayına kadar Just Chatting akışının yüzde 31.6’sını slot oynayarak geçirdi. GTA V, yayıncının yaklaşık yüzde 16.8 akış süresi ile hala en çok izlenen oyunu ancak GTA V, geçen yıl yüzde 41.1 izlenmeye sahipti.

Ancak oyun yayınlarının azalması takipçi sayısını olumsuz etkilemedi. Yayıncının Twitch’teki en önemli özelliği; olaylara tepki vermesi, hayranlarla sohbet etmesi veya insanların normalde izlemediği oyunları oynaması fark etmeksizin her şeyi eğlenceli hale getirme kapasitesi. 26 yaşındaki yıldız, yayın sahnesindeki en parlak ve en eşsiz kişiliklerden birine sahip.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.