Xiaomi Türkiye İnternet Mağazası Kaçırılmayacak Fırsatlarla Açıldı

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xiaomi, Türkiye'deki kullanıcılarına Mi.com ile çevrimiçi mağazası üzerinden hizmet vermeye başladı. Akıllı telefon ve diğer ürünlerde lansman gününe özel birçok indirim var.

Ülkemizde akıllı telefon üretimi için fabrika kuran şirketlerden biri olan Xiaomi, Türkiye’deki ağırlığını artırmaya devam ediyor. Çinli teknoloji devi, Türkiye’de Mi.com ile resmi çevrimiçi satışlara başladı.

Xiaomi Türkiye, Mi.com üzerinden çevrimiçi satışları kutlamak için Xiaomi Alışveriş Festivali‘ni de başlattı. Mağazada belirli akıllı telefonlar ve ekosistem ürünlerinde 20 Mayıs tarihine kadar sürecek indirimler uygulandı.

Xiaomi mi.com

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Xiaomi Türkiye Ülke Müdür Yardımcısı İrfan Öztürk, Mishoptr.com sayfasında yapılan satışların artık Mi.com üzerinden de devam edeceğini belirtti.

“Xiaomi, hem satış hem de müşteri memnuniyeti açısından Türkiye’nin bir numaralı akıllı telefon markası olmayı taahhüt ediyor” diyen Öztürk, bu kapsamda ürün erişilebilirliğini ve genel müşteri deneyimini iyileştirmek için Mi.com üzerinden online satış yapmaya başladıklarını ifade etti.

Öztürk, “Geniş akıllı telefon, aksesuar ve akıllı cihaz yelpazemizi Türk tüketicilerimize Xiaomi Türkiye garantisiyle Mi.com’da sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncel Xiaomi kampanyalarına ve ürünlerine buradaki adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

blank
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol