Xiaomi Redmi Note 9 Pro’nun Özel Sürümünü Satışa Sundu

Redmi Note 9S modelinin özel bir sürümü duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Çinli teknoloji devi Xiaomi, kısa bir süre önce duyurduğu Redmi Note 9 Pro modelinin özel bir sürümü satışa sundu. 

blank

Xiaomi geçtiğimiz ay Redmi markası altında yeni akıllı telefonu Redmi Note 9 Pro modelini tanıtmıştı. Ülkemizde Redmi Note 9S olarak isimlendirilecek olan model henüz satışa sunulmadan yeni bir alternatife daha sahip oldu. Xiaomi yeni akıllı telefon modelini “Redmi Note 9S MTT 2020 Limited Edition” olarak isimlendirdi. 

Son yıllarda akıllı telefon pazarını iyi analiz ederek bu doğrultuda doğru modelleri doğru fiyat politikası ile satışa sunan Xiaomi, bu stratejisi sayesinde tüketiciler tarafından çok kolay bir şekilde benimsendi. Tüketicilerin gösterdiği ilgiden bir hayli memnun olan Xiaomi yaptığı açıklamada geleneksel hale getireceği “Mi Fan Festivali” olarak isimlendireceği yeni bir etkinliğin duyurusunu yaptı. 6 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek olan etkinlik için Xiaomi Redmi Note 9S modelinin özel bir sürümünü satışa sunacak. 

Xiaomi geleneksel etkinliği için hazırlanan Redmi Note 9S’in özel sürümünün özellikleri Redmi Note 9S özellikleri ile benzerlik gösteriyor. Xiaomi’nin özelliklerini henüz açıklamadığı Redmi Note 9S MTT 2020 Limited Edition sürümünün arkasında Mi Fan Festivali 2020’nin logosu yer alıyor. Xiaomi’nin 2.020 adet üreteceği bu model Xiaomi’nin festivali için özel olarak hazırlanan arka kapak tasarımına da sahip olacak. Redmi Note 9S MTT 2020 Limited Edition’ın özelliklerinin 6 Nisan tarihinde açıklanması bekleniyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol