Xiaomi Redmi Note 7 Serisi 10 Milyondan Fazla Sattı!

Xiaomi Redmi Note 7 serisi milyonlarca adet sattı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Çin’in teknoloji devleri arasında yer alan Xiaomi akıllı telefon pazarında başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Dünyanın en büyük 4’ncü akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi Redmi Note 7 serisi ile milyonlara ulaştı.

Pekin merkezli Çin’li teknoloji devi Xiaomi ülkemizde ve dünyada milyonlarca adet ürün satmaya devam ediyor. Akıllı telefon pazarına hızlı bir giriş yapan ve günümüzde oldukça popüler bir konumda yer alan ünlü şirket, akıllı telefon satışlarına yönelik bazı istatistikleri kamuoyu ile paylaştı.

Kullanıcılara daha hızlı ve daha kaliteli bir performans deneyimi sunan Xiaomi Redmi Note 7 serisi, hem kamera hem de uzun pil ömrü ile kullanıcılarından tam puan almayı başardı. Bugün gelen bilgiler ile Xiaomi Redmi Note 7 serisi 10 milyon adet satışını geride bırakmış. Amiral gemisinin resmi Hindistan Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşım ile kullanıcılara Redmi Note 7 serisinin 10 milyondan fazla sattığını belirtti.

Başarılı akıllı telefon serisi 2019’un ilk çeyreğinde 4 milyon adet satışını geride bırakırken, aynı başarı ikinci çeyrekte de devam etmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol