Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Kablosuz Kulaklığı Tanıtıldı

Xiaomi'nin yeni kablosuz kulaklığı tanıtıldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Çinli teknoloji devi Xiaomi yeni tamamen kablosuz kulaklığını tanıttı. İşte Mi True Wireless Earphones 2 ve özellikleri. 

blank

Xiaomi kablosuz kulakları modelleri arasında yeni bir model ekledi. Mi 10 ailesinin Avrupa lansmanı sırasında Xiaomi, Mi True Wireless Earphones 2 modelini de tanıttı. Şimdilik teknik özellikleri bilinmeyen modelin, bazı özellikleri biliniyor. 

Bağlantı teknolojileri tarafında Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanan Xiaomi’nin yeni kulaklığı ENC teknolojisi olarak geçen gürültü engelleme özelliği ile birlikte geliyor. Xiaomi’nin yeni kablosuz kulaklığı şimdilik beyaz renk seçeceğine sahip. Kulaktan çıkartıldığında oynatmayı otomatik olarak durdurabilen kulanlık, dijital asistanlar için de kısayol desteği sunuyor. 

Xiaomi Mi True Wireless Earphone 2 Kablosuz Kulaklık Fiyatı 

Ülkemizde de satışa sunulması beklenen ancak fiyatı henüz bilinmeyen Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 kulaklığı, Avrupa’da 79.99 Euro seviyesinde satışa sunulacak. Kablosuz kulaklık pazarında sahip olduğu bu özelliklerle öne çıkacağı düşünülmeyen modelin Apple’ın kablosuz kulaklık pazarına damgasını vuran AirPods Pro modelinin güçlü bir alternatifi olacağı düşünülmüyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol