Xiaomi Mi Max Serisinin Fişi Çekildi

Xiaomi'nin sevilen serilerinden Xiaomi Mi Max serisi için yolun sonu göründü.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Xiaomi’nin bir zamanlar çok sevilen akıllı telefon serisi Mi Max için yolun sorun göründü. Xiaomi CEO’sunun açıklamasına göre Xiaomi artık Mi Max serisini devam ettirmeyecek. 

blank

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin geçmişte en çok satan akıllı telefon serilerinden birisi olan Mi Max serisi için yolun sonu göründü. Xiaomi’nin 2016 yılında duyurduğu Mi Max serisi modelleri büyük ekran boyutuna sahip akıllı telefonlarıyla dikkat çekmişti. 6.9 inç büyüklüğünde devasa ekranlı akıllı telefonların bulunduğu Mi Max serisinin fişi Xiaomi tarafından çekildi. 

Xiaomi 5G Teknolojisine Yoğunlaşacak!

Xiaomi’nin bu kararı almasının en büyük nedeni ise şirketin gelecek yıl 5G destekli akıllı telefonlara yönelecek olması gösteriliyor. 2020 yılı içerisinde 10 yeni 5G destekli akıllı telefon modeli tanıtacak olan Xiaomi’nin 2021 yılı itibariyle de uygun fiyatlı 5G destekli akıllı telefonlar sunacağı aktarılmıştı. Xiaomi’nin önümüzdeki yıl duyuracağı 5G destekli akıllı telefonların fiyat etiketi şimdilik bilinmiyor olsa da 2021 yılında tanıtılacak olan 5G destekli Xiaomi akıllı telefonların yaklaşık 140 dolar fiyat etiketine sahip olacağı düşünülüyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol