Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xiaomi Mi Band 7 Pro Tanıtıldı; Fiyatı ve Özellikleri

Xiaomi Smart Band 7 Pro resmi olarak tanıtıldı. Xiaomi, Mi Band 6 gibi modelleri inanılmaz düşük fiyatları ve sağlam özellik setleriyle bizi etkileyen, özellikle Asya ve Avrupa’da giyilebilir ürünler pazarında köklü bir isim oldu. Bugün ise Xiaomi, Leica kamerasıyla yeni Xiaomi 12S Ultra’nın yanı sıra en son giyilebilir cihazını da tanıttı.

Mi Band 7 Pro, Redmi Smart Band Pro’ya biraz benziyor ancak 1.47 inç ekrana kıyasla daha büyük 1.64 inç AMOLED ekrana sahip. Burada ayrıca birinci sınıf bir metal gövde görüyoruz ve bununla büyük ekranın kombinasyonu, neredeyse premium hissiyatı veriyor. Beklendiği gibi, yeni giyilebilir cihaz, kan oksijenini, uykuyu, kalp atış hızını ölçebiliyor.

Xiaomi Mi Band 7 Pro Özellikleri

Mi Band 7 Pro

Xiaomi, Mi Band 7 Pro’nun kutudan çıktığı haliyle 180’den fazla saat teması sunduğunu ve dış mekan veya iç mekan aktivitelerini kapsayan 117 spor modunu izleyebildiğini söylüyor. Bunun yanı sıra GPS artık cihazda yerleşik bir özellik ve 5ATM su geçirmezliği, su altında 50 metreden daha derine inmemeniz koşuluyla saati tam anlamıyla sıvılara karşı koruyor.

Mi Band 7 Pro’nun 235mAh pili sayesinde tek bir şarjla 12 güne kadar dayandığı bildiriliyor. NFC desteği de artık Android akıllı saate dahil edildi ve desteklendiğinde temassız ödemelere olanak tanıyor. Kamera kontrolü, akıllı bildirimler ve kayıp telefon tespiti gibi yeteneklere de sahip olan cihaz da neredeyse hiç eksik yok diyebiliriz.

Mi Band 7 Pro bugün Çin’de resmi olarak sadece 60 dolar (vergisiz 950 TL) fiyat etiketi ile satışa çıktı. Akıllı saat benzeri donanım ve uygun fiyat etiketinin kombinasyonu göz önüne alındığında bu Android akıllı saat, pazardan büyük bir pay alma potansiyeline sahip. Xiaomi, küresel kullanılabilirlik veya fiyatlandırma hakkında henüz belirli ayrıntılar sağlamadı ancak bu bilgilerin yakında gelmesini bekliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.