Xiaomi Mi Band 5 Özellikleri Detaylanmaya Başladı

Xiaomi Mi Band 5 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi’nin sevilen akıllı bilekliği Mi Band ailesinin yeni modeli olacak olan Mi Band 5 modelinin özellikleri detaylanmaya başladı.

blank

Xiaomi’nin bu yıl içerisinde duyurusunu gerçekleştirmeyi planladığı Mi Band 5 modeli ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Xiaomi’nin akıllı bilekliklerini üreten Huami açıklamasında Mi Band 5 modelinin 2020 yılı bitmeden tanıtılacağını açıklamıştı. Ortaya çıkan son bilgilere göre ise Mi Band 5 modeli 2020 yılı sonu yerine Temmuz ayında da tanıtılabilir.

SpO2 desteği ile birlikte gelecek olan Mi Band 5 modelinin kan oksijen satürasyonu desteğine sahip olacağı düşünülüyor. Huawei’nin akıllı saatlerinde de bulunan bu özellik ile birlikte kullanıcıların kanlarındaki oksijen seviyesinin tespiti yapılabiliyor. Xiaomi Mi Band 5 modelinin SpO2 özelliğinin yanı sıra NFC desteğine de sahip olacağı düşünülüyor.

Mi Band 5 Tek Gelmeyecek

Xiaomi Mi Band 5 modelinin yanında “Smart” isimli yeni akıllı saatini de tanıtacak. Amazon Alexa desteğine sahip olacak olan Xiaomi’nin yeni akıllı saatinin fiyatının biraz pahalı olacağı düşünülüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol