Xiaomi Mi 10T Pro Özellikleri Detaylandı

Xiaomi’nin 108 megapiksel çözünürlüğe sahip ana kameralı ve 144 Hz ekran yenileme hızına sahip yeni amiral gemisi Mi 10T Pro modelinin özellikleri detaylandı.

Xiaomi’nin bir süredir üzerinde çalıştığı yeni akıllı telefonu Mi 10T Pro modelinin özellikleri ortaya çıktı.

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin yeni amiral gemi modelleri olacak olan Mi 10T ve 10T Pro modelleri üzerinde çalıştığı bir süredir biliniyordu. Twitter üzerinden paylaştığı sızıntılar ile dikkat çeken Ice Universe, Xiaomi’nin yeni Mi 10T Pro modelinin özelliklerini paylaştı.

Aktarılan bilgilere göre 6.67 inç büyüklüğünde LCD ekran ile birlikte gelecek olan Xiaomi’nin yeni Mi 10T Pro modelinin bu ekranı 144 Hz ekran yenileme hızına sahip olacak. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisinden alacağı aktarılan modelin 5.000 mAh kapasiteli bir bataryadan besleneceği aktarılıyor.

Arkasında merkezde 108 megapiksel çözünürlüğe sahip bir kameranın bulunacağı belirtilen Mi 10T Pro modelinin diğer özellikleri şimdilik bilinmiyor olsa da modelin fiyatının 699 euro seviyesinde olması bekleniyor. Xiaomi’nin yeni amiral gemi modellerini ne zaman tanıtacağı açıklanmamış olsa da Çin merkezli teknoloji firmasının yeni amiral gemi modellerini bu ayın sonuna kadar tanıtması bekleniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol