Xiaomi Mi 10 Resmi Basın Görselleri Ortaya Çıktı

Xiaomi Mi 10 ailesinin çıkış tarihi belli olmuş olabilir.

Çinli sosyal medya platformu Weibo’da Xiaomi Mi 10 modelinin resmi tanıtım görselleri sızdırıldı. Görsellerin sızmasıyla birlikte Mi 10 ailesinin tanıtım tarihi de belli oldu. 

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin bu yıl duyuracağı Mi 10 ailesinin özellikleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Çin’in sosyal medya platformu Weibo’da Xiaomi Mi 10’un hem tasarımı hem de çıkış tarihi ortaya çıktı. Sızdırılan görsellere bakıldığında Mi 10 modelinin tasarımının Mi Mix Alpha modeline benzediği görülüyor. Arka tarafında Mi Mix Alpha modelinde olduğu gibi uzun siyah bir şeridin bulunuyor. Mi 10 modelinin arkasında ayrıca dört tane arka kamera sensörü yer alıyor. Mi 10 modelinin bu kamerasının merkezinde 108 megapiksel çözünürlüğünde bir sensörün olacağı söylenirken modelin 5G destekli Qualcomm Snapdragon 865 işlemcisinde alacağı konuşuluyor. 

Mi 10 Özellikleri

Tanıtım görsellerine göre Mi 10 ailesi 11 Şubat 2020 tarihinde duyurulacak. Xiaomi Mi 10 modeli 90 Hz ekran tazeleme hızı sunacak. Qulacomm Snapdragon 865 işlemcisinden güç alacak olan model arkasında 64 megapiksel çözünürlüğünde ana kameraya sahip olacak. Mi 10 modelinin bu kamerasının yanında 20 megapiksel çözünürlüğünde geniş açılı kamera, 12 megapiksel çözünürlüğünde telefoto kamera ve 5 megapiksel çözünürlüğünde derinlik kamerasına sahip olacak. Xiaomi Mi 10 modeli 4.800 mAh kapasiteli bir bataryadan güç alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol