Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xiaomi Buds 4 Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Xiaomi'nin yeni nesil kablosuz kulaklığı Buds 4'ün özelliklerine yakından bakıyoruz.

Bugün bir lansman etkinliğinde şirket, Xiaomi Buds 4 serisi yeni nesil kablosuz kulaklığı da dahil olmak üzere birden fazla cihazı tanıttı. Aynı etkinlikte, tüm özelliklerini sizlerle paylaştığımız Xiaomi 13 ve Pro modeli de resmi olarak tanıtıldı.

Xiaomi’nin yeni kablosuz kulaklıkları, bu yıl Ağustos ayında Çin’de piyasaya sürülen Buds 4 Pro’nun daha ucuz bir versiyonu olacak. Geçen yılki Xiaomi Buds 3’ün halefi olarak gelen kulaklıkların fiyatına, özelliklerine ve sundukları performansa yakından bakıyoruz.

Xiaomi Buds 4 Özellikleri ve Fiyatı

Xiaomi Buds 4

Buds 4, AirPods benzeri yarı kulak içi bir tasarıma sahip. Silikon kulak uçları yok ve cihaz IPX54 sertifikası sayesinde suya dayanıklı. Her iki kulaklıkta da mikrofon kesikleri mevcut ve kulaklığın gövdesine dokunarak çeşitli işlevleri kontrol edebiliyorsunuz.

Ses açısından Xiaomi Buds 4, bir grafen-çift manyetik dinamik sürücü ile donatıldı. Akıllı aktif gürültü önleme, 360 derecelik uzamsal ses ve şeffaflık modu gibi yeni nesil teknolojilerin de hepsi bu kulaklık da yine mevcut. Ses cihazı ayrıca Hi-Res kablosuz ses sertifikası ve CD düzeyinde ses kalitesi için LHDC 5.0 teknolojisine de sahip.

Aramalarda net kalite için gürültü azaltmanın yanı sıra üç dahili mikrofon mevcut. Cihaz ayrıca rüzgar sesini de ortadan kaldırabilecek. Xiaomi Buds 4, üst kısmı parlak, alt kısmı plastik hissi veren, çift tonlu tasarıma sahip çakıl taşı şeklinde bir saklama ve şarj kutusu içinde gelecek.

Tam kablosuz kulaklıklar, her bir kulaklık 30 mAh hücre tarafından desteklenen 480 mAh pil ile çalışacak. Cihaz, 6 saat oynatma ve 30 saat toplam pil ömrü sunacak ve ses cihazı aynı anda iki cihaza bağlanabilecek.

Xiaomi Buds 4 fiyatı ise 100 dolar olacak. Çin’de bugünden itibaren satın alınabilir olan kulaklıkların yakın zamanda Türkiye dahil olmak üzere tüm dünyada satışa sunulmasını bekliyoruz. Bir alt model ve alt marka olan Redmi Buds 4’ün Türkiye’de satışa çıktığını da hatırlatmış olalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.