Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xiaomi 11 Lite 5G NE Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu

Xiaomi’nin kısa bir süre önce duyurusunu gerçekleştirdiği Xiaomi 11 Lite 5G NE’nin Türkiye macerasının başlayacağı tarih belli oldu.

Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi kısa süre önce tanıttığı Xiaomi 11 Lite 5G NE Türkiye satış tarihi hakkında açıklamada bulundu.

Xiaomi 11T ve 11T Pro modelleri ile birlikte duyurulan Xiaomi 11 Lite 5G NE, geçtiğimiz günlerde Xiaomi Türkiye’nin MIUI ROM Download sayfasında kendini göstermişti. Bu sayfada son olarak Türkiye’de de satışa çıkan Xiaomi Pad 5 Android tableti dahil olmuştu.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Türkiye Satış Tarihi

Telefonun bu listede yer alması büyük bir ihtimalle Türkiye satış tarihi ile ilgili bilgi veriyor. Xiaomi 11 Lite 5G NE Türkiye satış tarihinin kısa bir süre içerisinde gerçekleşeceğini söyleyebiliriz. Bu haberlerin dayanağı olan listede henüz Türkiye ihtimali olmayan Xiaomi Mi 11i ve Xiaomi Mi 11 Ultra modellerinin de olduğunu söyleyelim.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Özellikleri

6.55 inç büyüklüğünde 10-bit 90 Hz AMOLED ekran ile birlikte gelen akıllı telefon, 6 GB RAM ve 8 GB RAM seçeneklerinin yanında 128 GB ve 256 GB depolama seçeneklerine sahip.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Türkiye Satış Tarihi

İşlemci tarafında Qualcomm Snapdragon 778G 5G işlemcisini gördüğümüz akıllı telefonunun arkasında 64 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel telemakro kameraları yer alıyor. Önünde 20 megapiksel çözünürlüğünde kameraya sahip olan telefonun yurt dışı başlangıç fiyatı ise 350 euro olarak listeleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.