Xenoblade Chronicles: Definitive Edition Güney Kore’de Derecelendirilmeye Başlandı

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition için Güney Kore'de derecelendirme yapıldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Xenoblade Chronicles, Monolith Soft tarafından geliştirilen ve Nintendo tarafından Wii için yayınlanan bir açık dünya aksiyon rol yapma oyunudur. İlk olarak 2010 yılında Japonya’da piyasaya sürüldü, daha sonra 2011’de PAL bölgesinde ve 2012’de Kuzey Amerika’da piyasaya sürüldü.

Xenoblade Chronicles, Nintendo için oldukça şaşırtıcı derecede başarılı bir seri oyunu oldu. Serinin ilk oyunu Xenoblade Chronicles: Definitive Edition ile oyunun yapımcıları tekrar oyun severlere oyunun yeni hali ile merhaba demek ve serinin bütün oyunlarının satışını yükseltmek istiyor.

Geçtiğimiz dönemlerde oyunun definitive edition’ı ile ilgili bilgiler gelmeye başlamış ve son yapılan açıklamaya göre geliştirme süresi hemen hemen bitmek üzere olduğu yönünde. Ayrıca Güney Kore’de oyunun renytingi ortaya çıktı. Reytingler oyunun ne zaman çıkacağıyla ilgili herhangi bir bilgi vermemesiyle birlikte, oyunun Mayıs ayı başlarında gelebileceğini gösteren bazı perakendeci sızıntıları olmuştur. Görünen derecelendirmeler, bunun muhtemelen bir olasılık olduğuna işaret ediyor. Derecelendirmeye buradan ulaşabilirsiniz.

Her iki durumda da, oyunun bu yıl bir noktada sadece Nintendo Switch‘e gelmesi planlanıyor. Yeni içeriklerin yanı sıra gelişmiş görseller de getirecek. Resmi çıkış tarihi yayınlandığında mutlaka haberini yapacağız.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol