Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox’ta Modern Warfare 3 ve EA Sports FC 24 Ücretsiz!

Tüm Xbox sahipleri bu hafta sonu Modern Warfare 3 ve EA Sports FC 24'ü ücretsiz olarak oynayabilecek.

Tüm Xbox sahipleri bu yılın en büyük oyunlarından ikisini bu hafta sonu ücretsiz oynayabilecek. EA Sports FC 24‘e ücretsiz erişim şuandan itibaren 18 Aralık Türkiye saat ile 11.00’e kadar mevcut olacak. Ayrıca PlayStation konsollarında ve PC’de de mevcut olan ücretsiz Modern Warfare 3 çok oyunculu denemesinin bir parçası olarak oyunun kilidi şimdiden 18 Aralık Türkiye saat ile 21.00’e kadar erişilebilecek.

Microsoft, iki oyuna da ücretsiz erişim için Game Pass üyeliğinin gerekli olmadığını söyledi. Lego 2K Drive ve Aliens: Fireteam Elite, Game Pass abonelerinin her hafta sonu seçilen oyunların tam sürümlerini hiçbir ek ücret ödemeden denemesine olanak tanıyan konsolun uzun süredir devam eden Ücretsiz Oyun Günleri promosyonunun bir parçası olarak bu hafta sonu da mevcut.

Xbox’ta Modern Warfare 3 Ücretsiz

Xbox'ta Modern Warfare 3 ve EA Sports FC 24 Ücretsiz!

Modern Warfare 3’ün ücretsiz deneme sürümü, oyunun yeniden düzenlenmiş beş haritasına (Terminal, Rust, Highrise, Shipment, Afghan), Kaliforniya’nın Oakland Limanı’ndaki bir mezbahada geçen yepyeni 1. Sezon haritası Meat’e erişim içerecek. Mevcut çok oyunculu modlar arasında Team Deathmatch, Hardpoint, Domination, Kill Confirmed ve Ground War da mevcut. Modern Warfare Zombies de bu kampanyaya dahil.

Microsoft kısa süre önce, reklam izleme karşılığında Xbox Game Pass’e erişim sunma olasılığını araştırdığını öne sürdü. İddialara göre; Afrika, Hindistan veya Güneydoğu Asya gibi gelir düzeyi düşük bölgeler için planlanan abonelik modeli, 30 saniye reklam izleyerek iki saat boyunca Game Pass’ten yararlanma olanağı sunabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.