Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Yıl Sonu (Countdown) İndirimleri Ne Zaman? Belli Oldu

Xbox, Yıl Sonu (Countdown) İndiriminin önümüzdeki hafta Xbox One ve Xbox Series X/S oyunlarında binin üzerinde indirimle başlayacağını doğruladı.

Xbox, binin üzerinde oyun ve ek paket teklifinin yer aldığı büyük yıl sonu Countdown İndiriminin 17 Aralık’ta başlayacağını duyurdu. Xbox ve PC oyuncuları ayrıca bu kampanya sırasında bir dizi sezonluk oyun içi etkinlik ve çeşitli duyurularla da karşılaşacak.

Şirket şu anda Call of Duty: Modern Warfare 3, Diablo 3 ve Diablo 4 gibi Activision Blizzard oyunları için “2 Alana 1 Bedava” indirimine ev sahipliği yapıyor. Yine de bu oyunları satın almadan birkaç kez düşünmek isteyebilirsiniz çünkü Microsoft geçtiğimiz aylarda Activision Blizzard’ın satın alımını tamamladı. Bu sebeple, bu oyunların 2024 yılında Game Pass hizmetine eklenmesi muhtemel.

Xbox Yıl Sonu (Countdown) İndirimleri Ne Zaman?

Xbox Yıl Sonu (Countdown) İndirimleri Ne Zaman? Belli Oldu

Microsoft, yıl sonu Countdown İndiriminin 17 Aralık’tan 2 Ocak’a kadar hem konsol hem PC mağazasında oyunlar ve ek paketleri dahil yaklaşık 1.400 indirimle başlayacağını doğruladı. İndirime girecek tam oyunlar henüz onaylanmadı ancak Microsoft bunun 2023 yılının en büyük indirimi olacağını doğruladı. Call of Duty: Modern Warfare 3, Dead by Daylight, Rainbow Six Siege, Dying Light 2 ve Just Dance 2024 gibi oyunlar indirime dahil olacak.

Üstelik Xbox, Microsoft Rewards programının puan kazanmanın kolay yollarını sunacağını, böylece oyuncuların puanlarıyla hediye kartlarını kullanarak gelecek satın alımlarda daha fazla tasarruf edebileceklerini doğruladı. Şirket ayrıca Game Pass Ultimate abonelerinin, Countdown İndirimi sırasında indirimli DLC dahil olmak üzere, Game Pass oyunlarına yönelik tüm eklentilerde yüzde 10 indirimden yararlanabileceğini yineledi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.