Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Yeni Bağımsız Oyun Etkinliğini Duyurdu

Microsoft'un desteklediği bağımsız oyunların sergileneceği en yeni ID@Xbox etkinliği duyuruldu.

ID@Xbox, önümüzdeki hafta Tokyo Game Show 2022 başlamadan hemen önce sonbahar etkinliğini yayınlayacağını duyurdu. Bu etkinlik, aşina olmayanlar için bağımsız geliştiricilerin oyunlarını Windows ve Xbox konsolları için kendi başlarına yayınlamalarına yardımcı olan bir program olarak hayatına başladı.

Sonbahar etkinliği bugün erken saatlerde resmi blogda duyuruldu. Blog, yayın sırasında neler beklenebileceğine dair bazı ayrıntılar içeriyordu. Black Girl Gamers tarafından yapılacak bir ön gösteri, Versus Evil altında yayınlanan bir sosyal kesinti oyunu olan yaklaşan sürüm Eville’i oynayacakları açılış sekansı ile etkinlik başlayacak.

ID@Xbox Etkinliği 14 Eylül’de Yapılacak

Xbox

Ana etkinlikte Metal: Hellsinger, You Suck at Parking ve daha fazlası için güncellemeler ve ayrıca “yeni duyurular ve fragmanlar” yer alacak. Ayrıca 18 Ekim’de çıkacak asimetrik çok oyunculu oyun Ghostbusters: Spirits Unleashed‘ın oynanışı, ve birkaç başka “eğlenceli oyun” da açıklanacak.

Ön gösteri 14 Eylül Çarşamba günü yapılacak ve Black Girl Gamers, Twitch Gaming ve Xbox tarafından yayınlanacak. Ana etkinlik ise bu giriş etkinliğinin hemen ardından başlayacak ve yaklaşık 90 dakika sürecek. ID@Xbox, şirketin ilk gün önemli sunumlardan birini gerçekleştireceği 15 Eylül’de Tokyo Game Show 2022 başlamadan önce yapacağı son etkinlik olacak.

Charla, bu program sayesinde bağımsız geliştiricilerin Microsoft’a arka uç yayıncılığıyla ilgili doğrudan geri bildirimde bulunabildiğini ve bu sayede geliştiricilerin oyunlarını hem konsolda hem de PC’de daha kolay yayınlamalarını sağladığını da belirtti. Ayrıca Microsoft, bağımsız geliştiricilere 2.5 milyar dolardan fazla yatırım yaptı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.