Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

XBOX Türkiye’den Yeni Yıl Sürprizi

XBOX Türkiye, X'te (Twitter) paylaştığı tweet ile yeni yıl için bir sürprizlerinin olduğunu duyurdu.

XBOX Türkiye, X’te (Twitter) paylaştığı tweet ile yeni yıl için bir sürprizlerinin olduğunu duyurdu. Tweetin altına gelen mentionlardaki kullanıcılar yeni bir oyun duyurusu ya da xCloud duyurusunun yapılacağı olarak yorumladılar. Bazı kullanıcılar son zamanlardaki Game Pass zamlarından ötürü göndermeli yorumlarda bulunurken çoğu kullanıcı xCloud’ın duyurulacağını düşündüğü için oldukça heyecanlıydı.

Kısa bir süreliğine Game Pass indirimi bekleyen oyuncuların yanında Game Pass’a World of Warcraft oyununun dahil edileceğini düşünen kullanıcılar da vardı. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda XBOX Activision Blizzard’ı oldukça olaylı ve dramalı bir dönemin sonunda satın aldı. Bu sebeple bazı kullanıcılar Blizzard’ın sevilen MMO’su World of Warcraft’ın Game Pass’e gelebileceğini düşündüler, ama bizce xCloud çok daha olası bir ihtimal.

XBOX xCloud Nedir?

XBOX Türkiye'den Yeni Yıl Sürprizi

Bir bulut oyun servisi olan xCloud , kullanıcıların oyunları cihazlarına indirmeden, buluttan akış yoluyla oyun oynamalarına imkan tanıyor. Game Pass’e dahil oyunların da kütüphanesinde bulunduğu xCloud’la bilgisayar donanımınızın yetersiz kaldığı veya bilgisayarınızda boş alan kalmadığı için indiremediğiniz oyunları sadece hızlı bir internet bağlantısına sahip olarak oynamanıza olanak sağlıyor.

Nvidia’nın GeForce Now servisiyle aynı şekilde çalışsa da xCloud’ın, Game Pass kütüphanesine bağlanması sayesinde oyunlara ekstra para vermenize gerek kalmıyor bu da oyun fiyatlarının Türkiye gibi oldukça tuzlu olduğu bir ülkede biz oyunculara çok iyi bir avantaj sağlıyor. XBOX Türkiye’nin paylaştığı tweete aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.