Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Sunumunda Gösterilen Tüm Oyunlar

Xbox sunumunda birçok heyecan verici oyun yer aldı. Bu etkinlik kapsamında yeni fragmanlar ve içerikler bizlere sunuldu.

Microsoft tarafından dün akşam gerçekleştirilen yeni Xbox sunumu içerisinde birçok oyun yer aldı. Xbox Partner adıyla karşımıza çıkan canlı yayın etkinliğinde iş birliği içerisindeki ortaklardan ve bağımsız geliştiricilerden birçok proje yer aldı. Burada fragmanlar ve oyun içi gelişmeler bizlere aktarıldı.

Etkinlik kapsamında her oyun her ne kadar heyecan verici olmasa da en azından bazı ilginç tanıtımlarla izleyenlerin nabzı yükseldi. Bu etkinlik kapsamında Konami tarafından geliştirilen ve yeniden yapım projesi olan Metal Gear Sold 3‘ten ilk oynanış görüntüleri ortaya çıktı ve bunun yanı sıra PowerWash Simulator geliştiricisi FuturLab‘in yeni bir oyunu ve daha fazlası burada yer aldı.

Xbox Sunumunda Yer Alan Oyunlar

Etkinlik kapsamında birçok oyun ön plana çıktı ancak her bir oyunun elbette bekleyeni farklı. Biz de sizlere bu canlı yayın esnasında sunulan tüm oyunları aktaracağız. Aynı zamanda yeni yayınlanan fragmanları da sizlere sunacağız. İşte detaylar;

Like a Dragon: Infinite Wealth

Like a Dragon Infinite Wealth adlı oyunun yeni fragmanı Xbox etkinliğinde yayınlandı. Bu fragmanla beraber oyunun önümüzdeki yıl 26 Ocak tarihinde yayınlanacağı vurgulandı ve oyunda yer alan bazı görüntüler de bizlere aktarıldı. Bununla beraber oyunun abartılı yan etkinliklere sahip olacağını Animal Crossing oyunuyla benzer tarzda tropik bir ada macerasına atılacağımız öğrenmiş olduk.

Still Wakes the Deep

Everybody’s Gone to the Rapture ve Amnesia: A Machine for Pigs oyunlarının geliştiricisi The Chinese Room ekibi ilgi çekici hikaye odaklı birinci şahıs korku oyunu Still Wakes the Deep’e bir bakış sundu. Oyun ürkütücü bir ortamı bizlere sunuyor ve 70’li yılları konu alıyor.

Ikaro: Will Not Die

PowerWash Simulator geliştiricisi FuturLab, stüdyonun beğenilen Velocity serisinin devam oyunu niteliğinde olan keşif odaklı aksiyon macera oyunu Ikaro: Will Not Die’ı tanıttı. Bu tanıtımla beraber yeni fragmanı bizlere sundu.

RoboCop: Rogue City

Geliştirici Teyon ekibi hayranlara hitap yapısıyla RoboCop: Rogue City için yeni bir fragman yayınladı. Fragman içerisinden oyunun hikayesinden alıntılar, oyun içi görüntüler ve daha fazlası yer alıyor. Oyun 2 Kasım’da Xbox Series X/S, PS5 ve PC için piyasaya sürülmeye hazırlanıyor.

Dungeons of Hinterberg

Geliştirici Microbird ekibi Dungeons of Hinterberg’i adlı yeni bir oyuna bakış attı. Oyun içerisinde oyuncuların sosyalleştiği bir sistem yer alıyor. Aynı zamanda Avusturya taraflarında geçen bir macera konu alınıyor. Oyun önümüzdeki yıl çıkışı gerçekleştirmeye hazırlanıyor ve diğer taraftan ilk gün Game Pass‘te olacak.

Spirit of the North 2

Spirit of the North adlı oyunun devamı niteliğinde olan Spirit of the North 2 sürpriz bir şekilde resmi olarak duyuruldu. Tilki olarak oynadığımız yapım içerisinde aynı zamanda kuzgun bir arkadaşımız bulunuyor. Bununla beraber bulmaca odaklı macera ve keşif deneyimi yaşamaya hazırlanıyoruz, İlgi çeken görselliği ve atmosferiyle beraber oyunun henüz bir çıkış tarihi bulunmuyor.

Metal Gear Sold 3 Remake 

Metal Gear Solid 3: Snake Eater’ın yeniden yapım sürümü için etkinlik kapsamında yeni bir oynanış videosu geldi. Konami‘nin dahili geliştirme stüdyosuyla beraber daha önceden duyurulan Metal Gear Sold 3 remake için Mayıs ayından bu yana çok fazla şey duymamıştık. Ancak bu etkinlikle beraber artık ilk oynanış kısımları bizlere aktarılıyor.

Manor Lords

Manor Lords, oyunculara Orta Çağ temasıyla beraber strateji deneyimini sunmayı hedefliyor. Oyunda derinlemesine şehir kurma unsurları, büyük ölçekli taktik savaşları ve karmaşık ekonomik ve sosyal içerikler bulunuyor. Bu türü seviyorsanız oyunda bulabileceğiniz birçok detay yer alıyor. Etkinlik kapsamında yeni fragmanı yayınlanan oyun 25 Nisan 2024 tarihinde PC için piyasaya sürülmeyi bekliyor. Aynı zamanda ilk gün Game Pass’te.

The Finals 

The Finals, göz kamaştırıcı yıkım fiziğiyle beraber karşımıza yeni bir fragmanla çıkıyor. Embark Studio tarafından geliştirilen oyun oynaması ücretsiz takım tabanlı rekabetçi nişancı deneyimini bizlere aktarmak istiyorum Oyun için şu andan itibaren geçerli olmak üzere 5 Kasım tarihine kadar Steam, Xbox Series X/S ve PlayStation 5’te geçerli platformlar açık beta düzenleniyor.

Ark: Survival Ascended

Ark: Survival Ascended geliştirici Studio Wildcard’ın dinozor temalı hayatta kalma deneyimini sunacağı yeni bir deneyim olarak gelmeye hazırlanıyor. Ark: Survival Evolved‘un yeniden yapımı şeklinde karşımıza çıkmayı bekleyen oyunun yeni oynanış görüntüleri etkinlik kapsamında yayınlandı. Oyun ayrıca Steam üzerinde erken erişim olarak oyunculara sunulmuş durumda. Xbox Series X/S ve PS5 sürümleri ise Kasım ayına ertelendi.

Alan Wake 2

Son olarak korku odaklı nişancı aksiyon oyunu Alan Wake 2′nin çıkış fragmanı etkinlikte yer aldı. Oyun 27 Ekim yani bugün piyasaya sürülecek. Oyun içerisinde iki farklı karakteri kontrol edeceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.