Xbox Series X Yeni Detayları Ortaya Çıktı

Xbox Series X oyun konsolu hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Microsoft’un 2020 yılının sonunda satışa çıkartacağı yeni oyun konsolu Xbox Series X oyun konsolunun yeni teknik detayları ortaya çıktı. İşte Xbox Series X oyun konsolunun yeni detayları. 

Microsoft’un geçtiğimiz yılın sonunda tasarımının bazı noktalarını gösterdiği yeni oyun konsolu Xbox Series X oyun konsolunun teknik detayları ortaya çıkmaya devam ediyor. Microsoft’un yeni oyun konsolu özelleştirilmiş AMD Zen 2 işlemciden güç alacak ve Radeon RDNA mimarisini kullanacak. 8K çözünürlükte oyun desteği sunacak olan Xbox’ın yeni oyun konsolu 120 FPS’e kadar oyunlar oynatabilecek. Ray tracing desteğine sahip olacak olan Xbox’ın yeni oyun konsolu ayrıca 4K çözünürlükte 60 FPS’ı standart olarak sunacak. 

Xbox One X oyun konsolunun grafik gücünden iki kat daha güçlü olacak olan Xbox Series X oyun konsolu, NVMe SSD depolama birimine sahip olacak. Arkasında HDMI 2.1 bağlantı noktası üzerinden 8K çözünürlüğünde 120 FPS sunacak olan oyun konsolu VRR teknolojisi ile yepyeni bir oyun deneyimi sunacak. Güçlü özellikleri sayesinde üç farklı oyunu arka planda tutabilecek olan Xbox Series X oyun konsolu, geriye dönük programda ise dört farklı oyunu çalıştırabilecek. 

Xbox Series X Özellikleriyle Çok Konuşulacak

Özel bir ses işleme teknoloji ile birlikte gelecek olan Xbox Series X oyun konsolu en basit kulaklıklarda dahi etkileyici çevresel ses deneyimi sunacak. Konsol ayrıca sesleri sanal olarak üç boyutlu hale getirebilecek. Konsolun diğer detaylarının tanımını esnasında ortaya çıkması bekleniyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol