Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Series Modelleri İçin Seagete Yeni SSD Birimini Tanıttı

Yeni nesil oyun konsollarının depolama alanı sorunlarının çözülmesi adına yeni çözümler tanıtılmaya devam ediyor. Seagete yeni çözümlerini satışa çıkarttı.

Yazılım devi Microsoft’un yeni nesil oyun konsolları geçtiğimiz yıl satışa sunulmuştu. Xbox Series S ve Xbox Series X modelleri kullanıcılar tarafından çok beğenilmiş olsa da depolama alanı ile ilgili sorunlar yaşanıyordu. Xbox Series modelleri için Seagete yeni SSD birimini tanıttı.

Xbox Series Modelleri İçin Seagete Yeni SSD Birimi Neler Sunuyor?

Bilindiği üzere Xbox Series modelleri arkasında bir depolama artış yuvası bulunuyor. Ancak bu yuvada sadece uyumlu olan birimler kullanılıyor. Bu birimleri ise şimdilik sadece Seagete markası üretiyor. Şimdiye kadar sunulan SSD birimi sadece 1 TB depolama alanına sahipti ve yüksek bir fiyat etiketi ile satışa sunuluyordu. Kullanıcılar yüksek fiyat etiketi sayesinde bu ürüne sıcak bakamıyordu.

Xbox Series Modelleri İçin Seagete Yeni SSD

Seagete şimdi bu depolama birimine alternatif olarak 512 GB’lık çözüm daha ekledi. Yurt dışında 140 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulan bu ürün depolama çözümlerine iyi bir alternatif oluyor. Seagete ayrıca daha yüksek depolama birimine ihtiyaç duyan kullanıcıları da unutmadı. Bu konuda Seagete özel olarak 2TB’lık depolama birimini de satışa sundu. Ürünün fiyatı 400 dolar olarak açıklandı.

Xbox Series X ve Xbox Series S modellerinde kullanılan SSD’lerle aynı performansı sunan bu çözümler pek çok kişiye pahalı geliyor ancak yine de depolama alanı ihtiyacı olan kullanıcılar tarafından tercih edildiği de bir gerçek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.