Xbox Özel Korku Oyunu Scorn Çıkış Tarihi Açıklandı

Başlangıçta 2013'te duyurulan Xbox Series X/S korku FPS oyunu olan Scorn, ertelendi. Oyun, 2022'de piyasaya sürülecek.

Xbox Series X/S‘e özel korku FPS oyunu Scorn çıkış tarihi açıklandı. Oyun, 2021’de çıkacaktı ancak ertelenerek 2022’de çıkacağı duyuruldu. Scorn, piyasaya sürülmek için uzun bir yol kat etti. Oyun ilk olarak 2013’te başarısız bir Kickstarter kampanyasıyla birlikte ortaya çıkmıştı. Ebb Software, bir yıl sonra yatırımcı finansmanı sağlamayı başardıktan sonra, 2017’de Kickstarter’ı tekrar denedi ve bu sefer başarılı oldu.

Scorn Çıkış Tarihi

Artık oyunun çıkış yapması için bir engel kalmadı ve geçen yıl yayınlanan 14 dakikalık oynanış fragmanı bizlere, oyunun benzersiz bir mide bulandırıcı deneyim sunacağını gösterdi.

Scorn, benzersiz görsel stili nedeniyle şimdiye kadar çok az gösterilmiş olsa da dikkatleri üzerine çekti. H.R. Giger’ın çalışmalarını hatırlatan yapımdaki her şey, insan organlarını veya bağırsaklarını andıran manzara ve canavarların çoğuyla organik görünmek için yapılmış.

Oyuncunun karşılaştıkları düşmanları kolayca savuşturabildiği göz önüne alındığında, oyun hayatta kalma-korku olarak sınıflandırılmasa da, kesinlikle rahatsız edici bir görünüme sahip. Onları doyurmak için yeni nesil bir deneyim arayan korku hayranları şanslı, çünkü Scorn, geçmiş nesilleri pas geçecek ve Xbox Series X/S’e özel olarak çıkış yapacak.

Scorn Çıkış Tarihi

Scorn Çıkış Tarihi 2022 Olarak Belirlendi

Oyunun yayıncısı Kepler Interactive tarafından yayınlanan bir gönderide, Scorn çıkış tarihinin 2022’de belirsiz bir zamana ertelendiği ortaya çıktı. Oyun normalde 2021’de çıkış yapacaktı ve ertelemenin sebebi açıklanmadı. Oyun için şimdiden uzun süre bekledikten sonra, 2022 yılında çıkış yapabilecek mi göreceğiz.

Basın açıklaması, Kepler Interactive’in başlattığı yeni bir yayıncılık girişimi hakkında daha büyük bir duyuruya odaklandığı için oyunla ilgili herhangi bir güncelleme vermedi. Ebb Software’den oyunun nasıl ilerlediğine dair çok az haber yayınlandığı için oyunun içeriğini hala tam olarak bilmiyoruz.

Scorn çıkış tarihi ertelemesi, oyunun Ebb Software’in memnun olduğu bir noktaya gelmesi için daha fazla zamana ihtiyacı olduğunun bir göstergesi. Bu yılı neredeyse bitirdiğimiz göz önüne alındığında, oyunun 2022’nin kış aylarında çıkacağını tahmin ediyoruz.

Yine de oyun, son derece rahatsız edici görselleri ile akıllarımıza kazındı ve ne zaman yayınlanırsa yayınlansın, Scorn rakiplerinden sıyrılmayı başaracak. Belki de Xbox’a özel korku oyunu The Medium’un yolunu takip edecek ve sonunda PlayStatin 5 için de piyasaya sürülecek ve daha fazla oyuncuya oynama şansı verecek.

Önümüzdeki yılın ilk birkaç ayı için şimdiden çok sayıda oyun duyuruldu, bu nedenle Scorn oldukça oyun dolu bir yıl seçti. Umarız, oyun beklentilerinin altında kalmaz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol