Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Oyuncularına Tam Ekran Modern Warfare 3 Reklamı!

Activision Blizzard'ı satın alan Microsoft, Xbox oyuncularına tam ekran Modern Warfare 3 reklamı göstermeye başladı.

Xbox oyuncuları, konsollarını açtıkları an itibarıyla tam ekran Call of Duty: Modern Warfare 3 reklamları gördüklerini bildirdi. Microsoft’un Activision Blizzard’ı resmi olarak satın almasının ardından oyunun pazarlama kampanyaları bir hayli agresifleşti. Hem hikaye süresi hem de 200 GB’ı aşan dosya boyutuyla şaşırtan oyun, uzun bir süre gündemlerden düşmeyecek gibi görünüyor.

Milyonlar satan FPS oyunu 10 Kasım itibarıyla piyasaya sürülecek ancak oyunu ön sipariş verenler için hikaye bölümüne erken erişim çoktan başladı. Artık oyun kısıtlı da olsa oynanabildiği için, Microsoft reklam kampanyalarına hız kazandırdı. Xbox oyuncularının karşısına çıkan tam ekran reklam, Modern Warfare 3 ön siparişi vermek ve hatta ek içerik içeren Vault Edition’a yükseltme yapmak için bağlantılar içeriyor.

Modern Warfare 3 Erken Erişim Süreci Başladı

Xbox Oyuncularına Tam Ekran Modern Warfare 3  Reklamı!

Neyse ki reklam kapatıldıktan sonra geri dönmediği için çok da rahatsız edici görünmüyor. Standart veya Vault sürüm fark etmeksizin, oyunu ön sipariş veren herkes hikayeye 1 hafta erkenden ulaşabiliyor. Bugün oyunun resmi çıkışına ve erken erişimin başlamasına bir hafta kala, Xbox bu fırsatı hayranlarına hatırlatmak istiyor gibi görünüyor.

Xbox, yakın zamandaki birinci taraf sürümleri Forza Motorsport ve Starfield için benzer reklamlar kullandı ancak yakın zamanda satın alma nedeniyle Call of Duty: Modern Warfare 3’ün tam ekran reklamı bir hayli dikkat çekici. Bakalım, Microsoft bu reklam kampanyalarını daha ne kadar agresifleştirecek? Bekleyip görmek gerekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.