Xbox One X, Çok Yakında Ön Siparişe Açılacak

Bugüne dek geliştirilen en güçlü oyun konsolu olduğu söylenen Xbox One X, çok kısa bir süre içinde ön siparişe açılacak. Microsoft, ön siparişe açılmak için planlarının hazır olduğunu açıkladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Microsoft’tan gelen açıklamalara bakılırsa, Xbox One X konsollarının siparişini vermek isteyen oyuncuların artık daha fazla beklemesi gerekmeyecek. Kısa bir süre içinde Xbox One X için ön siparişler açılacak. Xbox projesinin başındaki isim olan Phil Spencer, ön sipariş için sabırsızlananlara “Çok fazla zaman kalmadı!” cümlesi ile ümit verdi. Microsoft’un sipariş süreci için bütün hazırlıkları tamamlanmış. Bütün anlaşmaların ve hazırlıkların tamamlandığını, geriye sadece konsolun ön siparişe açılmasının ve piyasaya sürülmesinin kaldığını da sözlerine ekledi.

blank

Xbox One X, ilk olarak Haziran ayında düzenlenen E3 2017 Fuarı kapsamında oyun severlerin karşısına çıktı. Gelecek günlerde Köln’de düzenlenecek olan Gamescom 2017 kapsamında da oyuncuların denemesine sunulacak. Bu yılın en çok merak edilen donanımlarından biri olan Xbox One X, uyumlu biçimde geliştirilen oyunlarda doğal 4K çözünürlük sunmayı amaçlıyor.

Konsol, şu ana dek dünyanın herhangi bir yerinde ön siparişe açılmadı. Siparişler başladığı zaman, 500 dolarlık fiyat etiketi ile oyunculara sunulacak. Bu fiyatın ülkemize yansımasının nasıl olacağını, o günkü döviz endeksi ve vergiler belirleyecek.

Xbox One X, ön sipariş sürecinin ardından 7 Kasım 2017 tarihinde raflardaki yerini alacak. Microsoft tarafından bugüne dek üretilmiş en küçük konsol olacağı söylenen Xbox One X, dikey pozisyonda da yerleştirilip kullanılabilecek. Küçük ve uyumlu bir cihaz olması beklenen X’in, oyunculara vadedilen performansı ne ölçüde sergileyebileceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol