Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Live Gold Şubat 2023 Oyunları Açıklandı

Microsoft, şubat ayının Xbox Live Gold ücretsiz oyunlarını açıkladı. Aboneler, 113 TL değerindeki iki oyunu tek kuruş ödemeden kütüphanelerine ekleyebilecekler.

Ülkemizde aylık 45 TL olan Xbox Game Pass Ultimate üyeliğinin bir parçası olarak sunulan Live Gold, Xbox One ve Xbox Series X/S’deki abonelere aylık ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Daha önce bildirdiğimiz üzere yeni yılda verilen ilk yapımlar Iris Fall ve Autonauts olmuştu. Xbox Live Gold Şubat 2023 listesinde ise toplam değerleri 113 TL’yi bulan For the King ve Guts ‘N Goals bulunuyor.

Game Pass Ultimate üyeleri, 1-28 Şubat tarihleri ​​arasında Curve Games tarafından geliştirilen aksiyon-macera türündeki For the King (normalde 71,25 TL) için talepte bulunabilecekler. PM Studios imzalı eğlenceli spor oyunu Guts ‘N Goals ise (normalde 42,50 TL) 16 Şubat – 15 Mart tarihleri ​​arasında ücretsiz olarak indirilebilecek.

Xbox Live Gold Şubat Oyunları 113 TL Değerinde

xbox live gold şubat 2023

Abonelik hizmetinin kullanıcıları, her ay ek ücret ödemeden Xbox Series X|S ve Xbox One’da deneyimleyebilecekleri iki ücretsiz oyun edinebiliyorlar. Ayrıca belirli konsol oyunlarında geçerli olan mağaza indirimlerinden de yararlanma şansı yakalıyorlar. Yakında 10. yıl dönümünü kutlayacak olan platform, Ekim 2022 itibarıyla aylık oyun sayısını dörtten ikiye düşürdü. Xbox Live Gold Şubat 2023 oyunlarının kullanıcıları ne kadar mutlu edeceği ise merak konusu.

Microsoft, kısa süre önce PC, konsol ve bulut için Xbox Game Pass’e gelecek yeni ücretsiz oyunları açıkladı. Geçen hafta Hi-Fi Rush ve GoldenEye 007 eklemelerinin ardından dün de Roboquest kullanıcılara sunuldu. Age of Empires II: Definitive Edition, Inkulinati ve JoJo’s Bizarre Adventure All-Star Battle R ise 31 Ocak’ta (bugün) Game Pass’e dahil edilecek. Onları 2 Şubat’ta Darkest Dungeon ve Grid Legends ve 7 Şubat’ta Hot Wheels Unleashed – Game of the Year Edition izleyecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.