Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Live Gold Kasım 2022 Oyunları Belli Oldu

Microsoft, Kasım 2022 için Xbox Live Gold oyunlarını açıkladı.

Xbox Live Gold Kasım 2022 ücretsiz oyunları belli oldu. Microsoft, Xbox Live Gold abonelerinin, ay boyunca kademeli olarak piyasaya sürülecek iki Xbox One oyunundan oluşan, Kasım 2022 için Xbox ücretsiz oyunlarını onayladı.

Xbox Live Gold aboneleri, 1 Kasım’dan 30 Kasım’a kadar koleksiyonları için Praetorians: HD Remaster‘ı talep edebilecek. Praetorians: HD Remaster, oyuncuların döneme uygun çeşitli orduları komuta ettiği Antik Roma’da geçen gerçek zamanlı bir strateji oyunu. Dead End Job ise oyuncuların sorunlu hayaletlerden kurtulmakla görevlendirildiği yerel bir eşli nişancı oyunu.

Xbox Live Gold Kasım 2022 Oyunları

Xbox Live Gold Kasım 2022

  • Praetorians: HD Remaster (1 Kasım – 30 Kasım)
  • Dead End Job (16 Kasım – 15 Aralık)

Ghostbusters ve Cumartesi sabahı çizgi filmlerinden ilham alan Dead End Job, ne yazık ki yayınlandığı sırada eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı ancak oynamak için yeni bir yerel eşli oyun arıyorsanız gerekiyorsa Xbox Live Gold Kasım 2022 oyunu sizi memnun edecek. Xbox Live Gold aboneleri, 16 Kasım – 15 Aralık tarihleri ​​arasında Dead End Job’u tanık edebilecek.

Praetorians: HD Remaster 1 Kasım’dan itibaren mevcut olacak ve Dead End Job 16 Kasım’da Xbox ücretsiz Games with Gold programına katılacak, ancak bu arada abonelerin Ekim 2022 için Xbox ücretsiz Games with Gold oyunlarını talep etmek için hala zamanları olduğunu da hatırlatalım.

Hayatta kalma oyunu Windbound, 31 Ekim’e kadar Gold oyunlarıyla ücretsiz Xbox oyunlarından biri olmaya devam ederken, strateji oyunu Bomber Crew Deluxe Edition’ı almak için 15 Kasım’a kadar vaktiniz olduğunu hatırlatalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.