Xbox Live Gold Ekim 2021 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Microsoft’un ücretli abonelik servisi olan Xbox Live Gold’un üyelerine özel olarak ekim ayında vereceği ücretsiz oyunlar açıklandı.

Xbox Live Gold ekim 2021 oyunları belli oldu. Xbox Live Gold üyeleri sınırlı bir süre için aşağıda listelediğimiz oyunlara sahip olacak.

Gold’un tüm avantajlarına ek olarak Xbox Game Pass ile 100’ün üzerinde yüksek kaliteli oyuna erişim sağlayan Xbox Game Pass Ultimate üyelerinin de bu ücretsiz oyunlara erişimi olacağını belirtelim.

  • Aaero (24 Türk lirası): 1 – 31 Ekim
  • Hover (59 Türk lirası): 16 Ekim – 15 Kasım
  • Castlevania: Harmony of Despair (15 dolar): 1 – 15 Ekim
  • Resident Evil Code: Veronica X (60 Türk lirası): 16 – 31 Ekim

Ayrıca eylül ayının ücretsiz Xbox Live Gold oyunlarına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Xbox Live Gold Ekim 2021

Xbox Live Gold Ekim 2021 Oyunları

Xbox Live Gold ekim 2021 oyunlarının toplam değerinin 75 dolar olduğunu da belirtelim. Yeni yapımlar görmesek de eskilerin klasikleri mevcut.

Aaero

Dinamik bir ritim bilim kurgu oyunu. Aaero, 2013 yılında İngiltere’nin Leamington Spa kasabasında kurulan bağımsız bir stüdyo olan Mad Fellows adlı iki kişilik bir ekip tarafından geliştirildi. Oyun ayrıntılı bir hikaye katmanı içermiyor ve geminin macerasının ardındaki nedenleri açıklamaya zahmet etmeden, esas olarak oynanışa odaklanıyor.

Hover

Hover, acımasız Belediye Başkanı tarafından yönetilen dev bir metropolde geçiyor. Başkan, vatandaşları eziyor ve oyunların kendi gücüne yönelik ana tehdit olduğunu düşünüyor. Tüm konsollara ve diğer oyun cihazlarına el konulması emri veriyor ve biz de ona karşı gelmeye çalışıyoruz.

Castlevania: Harmony of Despair

Castlevania Harmony of Despair’de seri boyunca hayranların en sevdiği vampir avcıları Drakula’yı sonsuz uykusuna döndürmek için bir araya geliyor. Oyuncular, yıkıcı saldırıları serbest bırakmak ve karanlığın güçleriyle savaşmak için işbirlikçi becerilerini kullanırken, arayışlarına yardımcı olacak gizli yerleri, özel öğeleri ve ekipmanları keşfedebilecek.

Resident Evil Code: Veronica X

Claire Redfield yakalandı. Garip koşullar altında, hapishane saldırıya uğradı ve sempatik bir Umbrella ajanı tarafından serbest bırakıldı. Bir kez daha, adadan kaçmak ve kardeşini bulmak için korkunç T-Virüs’ün saldığı dehşetten kaçmak zorunda.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol