Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Live Gold Ağustos 2022 Oyunları Belli Oldu

Microsoft, önümüzdeki ayın başlarından itibaren oyuncuların Xbox'ın Games with Gold programından alacağı sonraki dört oyunu resmi olarak açıkladı.

Xbox Live Gold Ağustos 2022 oyunları açıklandı. Microsoft kısa süre önce Live Gold hizmetinin bu yıl Xbox 360 oyunlarını bırakacağını ve bu konuda yapabilecekleri bir şey olmadığını duyurdu. Hayranlar bu sistemin yakında biteceği konusunda endişeli çünkü Live Gold hizmeti tamamen Game Pass’in gölgesinde kaldı.

Bu konuları bir kenara bırakırsak Xbox Live Gold Ağustos 2022 oyunları da belli oldu. Microsoft, Ağustos ayına girdiğimizde 31 Temmuz’a kadar mevcut olan Live Gold oyunlarının yerini alacak dört oyunu resmi olarak duyurdu. Her bir oyunun ne kadar süreyle mevcut olacağına dair belirli tarihleri kaçırmadığınıza emin olmak için aşağıdaki listeye göz atın.

Xbox Live Gold Ağustos 2022 Oyunları

Xbox Live Gold Ağustos 2022

  • Calico (1 Ağustos – 31 Ağustos)
  • ScourgeBringer (16 Ağustos-15 Eylül)
  • Saints Row 2 (1 Ağustos – 15 Ağustos)
  • Monaco: What’s Yours is Mine (16 Ağustos-31 Ağustos)

Calico, zamanlama olarak Xbox Live Gold Ağustos 2022 oyunları arasındaki en dikkat çekici isim. Calico, oyuncuların kasabanın kedi kafesini yeniden inşa etmekle görevlendirildiği, sevimli kedigillerle tamamlanan bir topluluk simülasyon oyunu. Viral kedi oyunu Stray, PC’nin yanı sıra PS4/PS5 konsollarına özel olsa da, siz de bu kedi oyununu deneyebilirsiniz.

ScourgeBringer, özellikle NeuroVoider hayranları için başka bir sağlam oyun. Aynı geliştiriciden ScourgeBringer, oyuncuların eski makinelerle yüzleşmesi ve umarım insanlığı kurtarması gereken hızlı tempolu, serbest hareket eden bir rogue-lite platformu. İlk Xbox 360 oyunu, eşit derecede iyi zamanlamaya sahip olan Saints Row 2. Ağustos ayında Saints Row Reboot lansmanından önce serinin bu oyunu ile seriye göz atabilirsiniz.

Monaco: What’s Yours is Mine, Saints Row 2’yi takip edecek ve mükemmel soygunu başarmakla ilgili 2013 çıkışlı gizlilik ve aksiyon oyunu. Oyuncular bunu tek oyunculu veya ortak bir soygun oyununda, hırsızlardan oluşan bir ekip oluşturdukları, ortaklaşa dava açtıkları ve soygunu gerçekleştirdikleri bir oyunda yapabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.