Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Game Pass’in Anime Tutkunlarına Harika Bir Hediyesi Var

Xbox Game Pass Ultimate abonelerine, anime dizilerinin yer aldığı yayın hizmeti Crunchyroll aboneliği hediye edilecek.

Xbox Wire bloğunda duyurulduğu üzere Xbox Game Pass Ultimate abonelerini bir anime sürprizi bekliyor. Xbox, üyelere tamamen ücretsiz olan 75 günlük Crunchyroll Mega Fan üyeliği hediye edilecek. Platforma aşina olmayanlar için Crunchyroll, yalnızca animelerin yer aldığı bir dizi sitesi. Ücretsiz verilecek Mega Fan aboneliği ile de tüm yapımları reklamsız izleyebileceksiniz.

Bunun da ötesinde şu anda yayınlanmakta olan animelerin eş zamanlı yayın sürümlerine Japonya’da prömiyerlerinin yapıldığı gün erişebilirsiniz. Ultimate abonesi olduğunuz sürece kilidini açmak oldukça kolay. Xbox’ınızdaki Game Pass sayfasına veya PC’nizdeki Game Pass uygulamasına gidin ve avantajlar bölümüne girin. Orada ücretsiz Crunchyroll aboneliğini bulacaksınız ancak bu ayrıcalığı daha önceki promosyonlarda zaten kullandıysanız, bunu bir daha yapamayacaksınız.

Xbox Game Pass ile Live Gold Birleşiyor

Xbox Game Pass

Platformda Jujutsu Kaisen, Skip and Loafer ve One Piece gibi tam 1300 yapım yer alıyor. 20 Ekim’e kadar devam edecek olan teklifi kullanmak için hala biraz zamanınız var. Ek olarak geçtiğimiz hafta Xbox Live Gold’un sona ereceği ve yerini Xbox Game Pass Core adında yeni bir hizmetin alacağı söylendi. Yaz bitiminde, 14 Eylül’de kullanıma sunulacak olan yeni katman, Xbox Live Gold’un gelişmiş hali olacak.

Oyunculuk anlayışımızı kökten değiştiren Game Pass’in 2017’de ortaya çıkışı ile Live Gold anlamını yitirmeye başlamıştı. Bugün, nihayet yeni bir katman ile Xbox Live Gold artık GamePass ile birleşecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.