Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Game Pass’e Gelecek Yeni Oyunlar Duyuruldu

Microsoft, abonelik servisi Xbox Game Pass'e gelecek yeni oyunları duyurdu. Listede; Age of Empires 2: Definitive Edition, Grid Legends ve Tango Gameworks'ün en son oyunu Hi-Fi Rush da var.

Ocak ayının geri kalanında ve şubat ayının başında Xbox Game Pass’e gelecek yeni oyunlar açıklandı. Dün geceki Xbox & Bethesda Developer Direct etkinliği sırasında tanıtılan Tango Gameworks imzalı Hi-Fi Rush, 25 Ocak itibarıyla abonelik servisinin kitaplığına eklendi. Ritim tabanlı aksiyon macera oyunu, Steam’de 299 liraya satılırken, Game Pass üyelerine tamamen ücretsiz sunuluyor.

Daha önce bildirdiğimiz üzere klasik James Bond oyunu GoldenEye 007, 4K çözünürlükle güncellenen remaster sürümüyle 27 Ocak’ta üyelere sunulacak. Oyunun Nintendo Switch sürümü, Xbox’takinden farklı olarak çevrimiçi çok oyunculu oynama özelliğine sahip olacak. Konsola özel optimizasyonlar barındıran Age of Empires 2: Definitive Edition, strateji meraklıları için 31 Ocak’ta buluta ve konsollara geliyor.

Game Pass Kitaplığı Büyümeye Devam Ediyor

xbox game pass oyunları

Aynı gün, JoJo karakterlerini içeren dövüş oyunu JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R ve taktiksel derinlikle dolu düellolar sunan mürekkep tabanlı strateji Inkulinati de kütüphaneye ekleniyor. Her ikisi de konsol ve PC için mevcut olacak. 2 Şubat’ta Darkest Dungeon ve EA Play oyunu Grid Legends bulut, konsol ve PC için gelirken, 7 Şubat’ta ise aynı platformlar için Hot Wheels Unleashed Game of the Year Edition yayınlanacak.

Yapılacak eklemelerle birlikte 31 Ocak’ta dört oyun Xbox Game Pass’ten ayrılacak: Donut Country, Taiko no Tatsujin: The Drum Master, Telling Lies ve Worms WMD. Eğer aralarında merak ettikleriniz varsa, hala vakit varken indirip oynamanızı tavsiye ederim. Ocak ayının geri kalanında ve şubatın başında gelecek yeni Game Pass oyunları şöyle:

Yeni Xbox Game Pass Oyunları

25 Ocak

 • Hi-Fi Rush – Bulut, PC ve Konsol

27 Ocak

 • GoldenEye 007 – Bulut ve Konsol

30 Ocak

 • Roboquest (Oyun Önizlemesi) – Konsol

31 Ocak

 • Age of Empires II: Definitive Edition – Bulut ve Konsol
 • Inkulinati (Oyun Önizlemesi) – Bulut, PC ve Konsol
 • JoJo’s Bizarre Adventure All-Star Battle R – Bulut, PC ve Konsol

2 Şubat

 • Darkest Dungeon – Bulut, PC ve Konsol
 • Grid Legends – Bulut (EA Play)

7 Şubat

 • Hot Wheels Unleashed Game of the Year Edition – Bulut, PC ve Konsol

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.