Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Game Pass’e Gelecek Yeni Oyunlar Açıklandı

Microsoft, Xbox Game Pass'e eklenecek yeni oyunları açıkladı. Yılın iddialı yapımlarından The Texas Chain Saw Massacre, ilk günden üyelere sunulacak. Tam liste haberimizde.

Bu ayın başında Xbox Game Pass Ağustos 2023 seçkisini paylaşan Microsoft, listeye eklenecek yeni oyunları da açıkladı. Bu yıl Starfield ve Payday 3 gibi büyük yapımları ilk günden üyelerine sunacak olan abonelik hizmeti, bir yandan da aylık ücretsiz oyunlarla kütüphanesini taze tutmayı sürdürüyor.

Microsoft tarafından duyurulan yeni Game Pass oyunları arasında Firewatch, The Texas Chain Saw Massacre, Sea of Stars ve Gris bulunuyor. Ek olarak, daha önce duyurulan Everspace 2 ise 15 Ağustos yani bugün itibarıyla bulut ve Xbox Series X|S konsollarındaki üyelere sunuldu.

Texas Chain Saw Massacre İlk Günden Game Pass’te

Game Pass kitaplığına geri dönen Firewatch, birinci şahıs nişancı-macera türünde bir oyun. Gizemli olayların cereyan ettiği vahşi ve bilinmeyen bir ormanı keşfedecek, sorularla karşılaşacak ve hayati seçimler yapacaksınız. Campo Santo imzalı yapım, 17 Ağustos’ta bulut, konsol ve PC için geliyor. Onu, ilk günden Game Pass’e eklenecek olan The Texas Chain Saw Massacre takip ediyor.

yeni xbox game pass oyunları

İkonik 1974 yapımı korku filmine dayanan üçüncü şahıs asimetrik korku deneyiminde kötü şöhretli Slaughter ailesinden birinin veya kurbanlarının rolünü üstleneceksiniz. Oyun, 18 Ağustos itibarıyla bulut, konsol ve PC için erişilebilir olacak. 29 Ağustos’ta ilk günden servise gelecek bir diğer yapım olan Sea of Stars ise sıra tabanlı bir RPG deneyimi yaşatacak. i bulmaca çözme ve sıra tabanlı dövüş unsurlarını içeren oyun, şeytani bir simyacıya karşı savaşmak için güneşin ve ayın gücünü kullanan Valere ve Zale adlı iki çocuk kahramanın etrafında dönüyor.

Seçkiyi, 5 Eylül’de bulut, konsol ve PC için çıkacak olan Gris ile kapatıyoruz. Yaşadığı büyük acı nedeniyle kendi dünyasında kaybolmuş umutlu bir genç kız olan Gris, gizemli elbisesi sayesinde yeni yetenekler kazanıyor ve kendisini soluksuz bir maceranın içinde buluyor. Game Pass’e gelecek yeni oyunlar gelirken, kütüphanedeki bazı yapımlar da üyelere veda ediyor. Hem eklenecek hem de kaldırılacak oyunların tam listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Game Pass’e Gelecek Yeni Oyunlar

 • Firewatch (Bulut, Konsol, PC) – 17 Ağustos
 • The Texas Chain Saw Massacre (Bulut, Konsol, PC) – 18 Ağustos
 • Sea of Stars (Bulut, Konsol, PC) – 29 Ağustos
 • Gris (Bulut, Konsol, PC) – 5 Eylül

Game Pass’ten Ayrılacak Oyunlar

Aşağıdaki oyunlar, 31 Ağustos itibarıyla platformdan kaldırılacak.

 • Black Desert (Bulut ve Konsol)
 • Commandos 3 – HD Remaster (Bulut, Konsol, PC)
 • Immortality (Bulut, Konsol, PC)
 • Nuclear Throne (Bulut, Konsol, PC)
 • Surgeon Simulator 2 (Bulut, Konsol, PC)
 • Tinykin (Bulut, Konsol, PC)

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.