Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Game Pass Üyelerine GTA 5 Şoku! Ayrılık Yakın

Reddit platformunda ortaya çıkan bilgilere göre GTA 5, Xbox Game Pass hizmetinden ayrılıyor. Bu detay yakalanan bildirim sonrasında geliyor.

Microsoft tarafından kullanıcılara sunulan oyun hizmeti Xbox Game Pass‘e yeni oyunlar eklenmeye devam ederken aynı zamanda birçok oyun kütüphaneden ayrılabiliyor. Bu kapsamda büyük oranda oyuncular tarafından sevilen ve 10 yıllık bir geçmişe sahip olan GTA 5 için yeni bir haber ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan bilgilere göre oyunun Xbox Game Pass hizmetinden ayrılması oldukça yakın.

Reddit kullanıcısı ‘C0d24‘ tarafından bildirilene göre tüm zamanların en çok satan ikinci oyunu olan GTA V Xbox Game Pass hizmetinden ayrılabilir. Yakalanan bir bildirime göre hizmet dahilinde “GTA 5’e veda etmeden önce oynayın veya eğlenmeye devam etmek için %20 indirimle beraber oyunu satın alın” ifadeleri yer alıyor. Bu bildirimle beraber de oyun yakın zamanda ayrılacağı ortaya çıkıyor diyebiliriz.

GTA 5 Game Pass’e Tekrardan Veda Ediyor

xbox notification suggests gta 5

Rockstar Games tarafından oyunculara sunulan GTA serisinin en son oyunu GTA V yaklaşık bir haftalık bir indirimde bulunuyor ve bu indirim sonrasında hizmetten ayrılacağı öne sürülüyor. Xbox platformundaki en iyi açık dünya oyunlarından biri olan bu yapım üzerinden yukarıda da bahsettiğimiz gibi neredeyse 10 yıl geçti ve mevcut nesil yükseltmeleri ile beraber oyuna oynamak hala oldukça mümkün.

Öte yandan geliştirici ekip GTA serisinin yeni oyununu şu anda geliştiriyor ve GTA 6‘nın 2025 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bildiğiniz üzere GTA serisinin her yeni oyunu oyun sektörüne yön veren yapısı ile beraber karşımıza çıkıyor. Yeni oyunun da bu kapsamda ilgi çekici mekaniklerini, daha önce görmediğimiz oyun özelliklerini ve daha fazlasını bünyesinde barındırması bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.