Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Game Pass Haziran Ayında 5 Oyuna Veda Ediyor

Xbox Game Pass üyeleri, haziran ayında 5 oyuna veda etmek durumunda kalacak. İçerisinde High on Life'ın da olduğu tam liste haberimizde.

Microsoft’un abonelik servisi Xbox Game Pass, her geçen gün yeni eklemelerle büyümeye devam ederken, bir yandan da lisans süresi dolan oyunlara veda ediyor. PC ve Xbox kullanıcılarına sunulan platform, yapılan açıklamaya göre haziran ayında beş yapıma veda edecek. Onların arasında, Rick and Morty’nin yaratıcısı tarafından yapılan eğlenceli birinci şahıs nişancı oyunu High On Life da bulunuyor.

Squanch Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan FPS, Aralık 2022’de piyasaya sürülmüş ve ilk günden Game Pass’e eklenmişti. Uzunca bir süre platformun en çok oynanan oyunları arasında yer alan High on Life, Steam’de yüzde 89 oranında olumlu değerlendirmeyle oturuyor. Silahların konuştuğu absürt bir mizah anlayışına sahip olan yapım, bir uzaylı karteli tarafından tehdit edilen insanlığı kurtarmaya çalışıyorsunuz.

High on Life, 15 Haziran’da Game Pass’ten Kaldırılıyor

game pass haziran high on life

High on Life’ın yanı sıra craft, farming ve combat gibi unsurları harmanlayan Rune Factory 4 Special, İskandinav folklorundan esinlenen macera oyunu Bramble: The Mountain King, Spacelines from the Far Out ve The Bookwalker: Thief of Tales de Game Pass’ten kaldırılıyor. Bu oyunları oynamak için son tarih 15 Haziran.

Dilerseniz bu oyunları normal fiyatlarından yüzde 20 indirimle doğrudan satın alabilir ve kalıcı olarak kitaplığınıza saklayabilirsiniz. Bu arada haziran ayının ilk yarısında Firework, Rolling Hills ve Still Wakes the Deep olmak üzere üç yeni oyun geliyor. Önümüzdeki günlerde bu liste daha da genişleyecek. 15 Haziran itibarıyla Game Pass’ten ayrılacak oyunların tam listesi şöyle:

Xbox Game Pass’ten Kaldırılacak Oyunlar

 • The Bookwalker: Thief of Tales
 • Bramble: The Mountain King
 • High on Life
 • Rune Factory 4 Special
 • Spacelines from the Far Out

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.