Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Game Pass Haziran 2022 Oyunları Açıklandı

Xbox Game Pass, Haziran 2022 boyunca abonelik hizmetine girecek sekiz oyunu onayladı.

Microsoft, Xbox Game Pass Haziran 2022 oyunlarını açıkladı. Sürpriz bir erken duyuruda, Microsoft resmi olarak altı tane oyun duyurdu. Xbox Game Pass‘e ayın ilk yarısında gelecek oyunlar, önceki duyurular hayranlara Haziran ayının ikinci yarısında eklenecek iki oyun hakkında ipuçları verdi ve toplamda sekiz oyun oldu.

Xbox Game Pass Haziran 2022 oyunları 1 Haziran’da For Honor: Marching Fire Sürümü ile başlayacak. For Honor’un temel sürümü bir süredir Game Pass abonelerine sunulurken, Marching Fire Sürümü yeni içerik ekleyecek ve oyunun erişim alanını PC Game Pass’e kadar genişletecek. Ardından 2 Haziran’da, Ninja Gaiden: Master Collection sunulacak; Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2 ve Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge’e erişim sunacak.

Xbox Game Pass Haziran 2022 Oyunları Listesi

Xbox Game Pass Haziran 2022
Xbox Game Pass Haziran 2022 oyunlarının tanıtım afişi.

Yukarıdaki oyunların yanı sıra 7 Haziran, Xbox Game Pass Haziran 2022 oyunlarının en büyük günü olacak çünkü abonelik hizmetine aynı anda dört oyun eklenecek. Hizmetin içerisine Assassin’s Creed Origins, Chorus, Disc Room ve Spacelines from the Far Out eklenecek. Haziran ayının ilk yarısında eklenecek oyunların tümünü aşağıda listeledik:

 • For Honor: Marching Fire Edition – 1 Haziran
 • Ninja Gaiden: Master Collection – 2 Haziran
 • Assassin’s Creed Origins – 7 Haziran
 • Chorus – 7 Haziran
 • Disc Room – 7 Haziran
 • Spacelines from the Far Out – 7 Haziran
 • Shadowrun Trilogy – 21 Haziran
 • Escape Academy – 28 Haziran

Microsoft, Haziran 2022’nin ikinci yarısında Xbox Game Pass‘e gelecek tüm oyunları açıklamamış olsa da, önceki duyurular hayranlara gelecek ay sabırsızlıkla bekleyebilecekleri en az iki oyun daha bildirmişti. Xbox Game Pass aboneleri 21 Haziran’da Shadowrun Trilogy‘ye göz atabilirken, 28 Haziran’da Escape Academy‘ye ilk günden erişebilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.