Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Xbox Game Pass Ağustos 2023 Oyunları Açıklandı

Xbox Game Pass kütüphanesine ağustos ayında eklenecek yeni oyunlar açıklandı. İçinde Limbo ve Everspace 2'nin de olduğu listenin tamamına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Xbox Game Pass ağustos ayında kütüphanesine katacağı yepyeni oyunlarla büyümeye devam ediyor. Bu yıl Starfield ve Payday 3 gibi büyük yapımları ilk günden abonelerine sunacak olan hizmet, bir yandan da aylık oyunlarla koleksiyonunu taze tutmayı sürdürüyor.

Microsoft tarafından duyurulan yeni Game Pass oyunları arasında A Short Hike, Broforce Forever, Limbo, Airborne Kingdom ve Everspace 2 bulunuyor. Daha önce duyurulan Celeste ise 1 Ağustos yani bugün itibarıyla üyelere sunuldu.

Game Pass Ağustos Oyunları Duyuruldu

Huzur verici dağ manzaralarında yürüyüş ve tırmanış yapabileceğiniz A Short Hike, 3 Ağustos’ta Bulut, Konsol ve PC için geliyor. Onu, aynı platformlar için 8 Ağustos’ta hizmete eklenecek olan, retro esintili aksiyonu bol bir side-scrolling oyunu Broforce Forever izleyecek.

xbox game pass ağustos 2023

2021’de Game Pass‘e eklenen, ancak daha sonra kaldırılan Limbo, tekrardan abonelik servisine geliyor. Karanlık atmosferi, mantık gerektiren zorlu bulmacaları ve ürkütücü ortamıyla beğeni toplayan indie yapım, 9 Ağustos’ta Bulut, Konsol ve PC’ye çıkacak. 10 Ağustos’ta, eğlenceli şehir kurma ve yönetim simülatörü Airborne Kingdom platforma eklenirken, 15 Ağustos’ta Everspace 2 ile Game Pass ağustos oyunlarını tamamlıyor olacağız.

Microsoft ayrıca Game Pass’ten kaldırılacak oyunları da açıkladı. Listede Death Stranding, Edge of Eternity, Midnight Fight Express ve Total War: Warhammer III yer alıyor. Daha fazla bilgi için Xbox’ın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Xbox Game Pass kütüphanesine ağustos ayında eklenecek oyunların tam listesi şöyle:

 • A Short Hike (3 Ağustos)
 • Broforce Forever (8 Ağustos)
 • Limbo (9 Ağustos)
 • Airborne Kingdom (10 Ağustos)
 • Everspace 2 (15 Ağustos)

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.