Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Demo Festivali 21 Haziran’da Başlıyor!

Xbox Demo Festivali ile oyuncular henüz geliştirme aşamasında olan 30 bağımsız oyuna erkenden deneyebilecek.

Microsoft, Xbox Summer Game Fest etkinliğinin bir parçası olarak 30 demo paylaşacağını onayladı. Gelecek haftadan (21 Haziran) itibaren bir hafta sürecek olan, piyasaya sürülmemiş bağımsız oyunların oynanabilir demoları oyunculara sunulacak. Bazıları daha sonra not kanalında yeniden yayınlanabilir ancak çoğu oyunun demosu, haftanın bitişiyle kaldırılacak.

Xbox topluluk yöneticisi Jessica Ronnell, “Bu ‘oyun demoları’ norm değil. Tipik olarak Demo kanalımızda gördüğünüz demolar oyun tamamlandıktan sonra oluşturulur ve neredeyse sondan son sürüme kadar olan bir sürümü temsil eder. Bu yüzden bu oyunları erkenden deneyimliyormuşsunuz gibi düşünün. Ayrıca, bu oyunların piyasaya çıktıkça gelişmeye ve cilalanmaya devam edeceğini de unutmamalısınız.” dedi.

Xbox Summer Game Fest Demo Haftası

Xbox

Oyunların tam listesi önümüzdeki hafta bir noktada yayınlanacak ancak oyuncuların naif ve pervasız bir kişinin fiziksel ve zihinsel güçlerinin kontrolünü ele alacağı, hızlı tempolu macera oyunu Batora: Lost Haven dahil olmak üzere bir avuç oyun onaylandı.

Ayrıca psikolojik gerilim oyunu Broken Pieces, şık tek oyunculu FPS Severed Steel ve oyunculara Milo’yu kendi gezegenine ve normal boyutuna geri getirmek için yüzlerce minik insanı yakalamak ve benzersiz güçlerini kullanmakla görevlendiren Tinykin onayladı.

Geçen hafta sonu Microsoft, Xbox ve Bethesda Games Showcase‘e ev sahipliği yaptı ve bir buçuk saat boyunca süren etkinlik, beraberinde birçok haber, fragman ve duyuru getirdi. Gösterilen tüm oyunlar önümüzdeki 12 ay içinde oynanabilir olacak ve bu da bize birçok oyun için daha rafine çıkış tarihi pencereleri verecek. Gösterilenlerin birçoğu Xbox Game Pass’te ilk gün de mevcut olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.