Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

WWE Yıldızı Zelina, Street Fighter 6’da Sunucu Olacak

Ünlü WWE ismi Zeline Vega, Street Fighter 6'da sunucu olarak ek ücretle satışa sunulacak.

Capcom, Street Fighter 6’da gerçek adı Thea Trinidad olan WWE güreşçisi Zelina Vega’nın sunucu olacağını duyurdu. Oyunda oyuncuların her biri, DLC olarak sunulan kendi maç yorumcularını seçebilecek. Buna profesyonel Street Fighter e-spor oyuncuları, tanınmış turnuva yorumcuları ve hatta içerik oluşturucular bile dahil olacak.

Zelina Vega, NXT’de güreşçi Andrade’nin menajeri olarak 2017’de sektöre girdi. Daha sonra 2018’de ana kadroya yükseldi ve WWE’nin en büyük yıldızlarının çoğuyla rekabete girdi. Ancak Vega’nın Twitch yayınları açması, WWE tarafından olumsuz karşılandı. Böylece ünlü isim ile marka arasında büyük anlaşmazlıklar meydana geldi.

Street Fighter 6 Yazın Başında Gelecek

Street Fighter 6

Cumartesi günkü WWE Royale Rumble sırasında Vega, Street Fighter 6’daki dövüş oyunu karakterinin kıyafetiyle gösterisini yaptı. İlk başta izleyiciler bunun eğlenceli ve sıradan bir kostüm olduğunu düşündü ancak resmi bir sponsorluğun parçası olduğu hemen ortaya çıktı. Vega, oyun için gerçek adı altında sunuculuk yapacak bu yüzden WWE bu işbirliğine sıcak bakmamış olabilir.

Zelina Vega, oyunun yorumcusu olarak ek ücretle satışa sunulacak. Lansmanda kullanılıp kullanılmayacağı belli değil ancak WWE hayranları bu durumdan oldukça memnun. Belki WWE’den, AEW’den veya NJPW gibi bazı markalardan diğer isimler de Street Fighter 6 ile ortaklık kurabilir. Oyun, 2 Haziran’da PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.