Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

WWE 2K23’ten İlk Oynanış Videosu Geldi

WWE 2K23'ün ilk oynanış fragmanı ile oyunun WarGames modunu görme şansı yakaladık.

WWE 2K23 için WarGames modunu sergileyen ilk oynanış videosu yayınlandı. WarGames, çelik bir kafes içinde yan yana iki halkadan oluşan benzersiz yapıda 3v3 ve 4v4 maçlar yapmanıza olanacak sağlayacak. Fragman ayrıca Bloodline, Cody Rhodes, Seth Rollins, Rhea Ripley, Logan Paul ve Bad Bunny dahil olmak üzere bazı WWE süper yıldızlarını da sergiledi.

Ayrıca Macho Man Randy Savage, Hulk Hogan, Bret ‘Hitman’ Hart, Stone Cold Steve Austin, The Undertaker ve Shawn Michaels gibi geri dönen efsanevi güreşçilerden bazılarının da yeni oyunda yer alacağı onaylandı. 2K, geçen hafta WWE 2K23’ün 17 Mart 2023‘te konsollar ve PC için çıkacağını duyurdu. Oyunun 2.000 TL’yi aşan fiyatı ise hepimizi şok etti.

WWE 2K23 Sürümleri ve Fiyatları

WWE 2K23'ten İlk Oynanış Videosu Geldi

  • Standart Edition: 1300 TL olacak ve ana oyunu içerecek.
  • Cross-Gen Edition: 1400 TL olacak ve hem eski nesil hem yeni nesil konsollarda çalışacak.
  • Deluxe Edition: 1.900 TL olacak ve Season Pass, MyRISE Mega-Boost ve SuperCharger, Ruby John Cena MyFACTION Evo Card, Gold Edge MyFACTION Card, Emerald Bianca Belair MyFACTION Card ve Gold Asuka MyFACTION Card içerecek.
  • Icon Edition: 2.290 TL olacak ve Deluxe Edition içeriğine ek olarak John Cena dahil bazı karakterlerin ikonik karakter görünümleri içerecek.

Eğer 1.900 TL’den fazlasını gözden çıkarırsanız, oyunun Deluxe ve Icon Edition sürümleri ile oyuna 3 gün erken erişim sağlayabileceksiniz. Bu arada WWE 2K23, John Cena’nın oynadığı, kariyerinin 20 yılını kapsayacak ve bizzat Cena tarafından anlatılacak olan bir Showcase moduna da sahip olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.