Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

WWE 2K23 Fiyatıyla Şok Etti (2.000 TL’yi Aştı)

WWE 2K23'ün keşke hiç belli olmasaydı dediğimiz ön sipariş fiyatı açıklandı ve hepimizi hayrete düşürdü.

WWE 2K23 fiyatı, oyunun ön siparişe açılması ile belli oldu. Henüz Steam’de fiyatı belli olmayan oyun, PlayStation ve Xbox için ön siparişleri aktif hale getirdi. Standart sürüm bile şok edici bir fiyattan açıldı ancak Icon Edition isimli özel sürümü almak isterseniz, 2.290 TL ödemeniz gerekecek!

WWE 2K23 fragmanı ile John Cena Batista ve The Undertaker gibi oyuncularla karşı karşıya geldiği oyundan kısa görüntüler de dahil olmak üzere 2K Showcase Mode kısmını görme şansı yakaladık. Geçen sene Rey Mysterio’yu konu alan hikaye kısmı bu sene John Cena’yı konu alacak. John Cena’nın gösterisi için oyuncular, Cena’nın “Asla Vazgeçme” sloganını vurgulamanın bir yolu olarak rakiplerinin yerine geçecek.

WWE 2K23 Fiyatı Ne Kadar?

WWE 2K23 Fiyatıyla Şok Etti (2.000 TL'yi Aştı)

  • Standart Sürüm: 1.300 TL
  • Nesiller Arası Sürüm: 1.400 TL
  • Deluxe Sürüm: 1.900 TL
  • Icon Edition Sürümü: 2.290 TL

Asla Vazgeçme sloganı gayet güzel ancak, açıkçası biz oyunun Türkiye fiyatını görünce hemen vazgeçmek istedik. EA ve Activision’ın oyunlarını 1.000 TL’den görünce şaşırmıştık ancak üzerine 900 TL daha eklendiğini görünce gerçekten ağzımız açık kaldı. Acımaz 2K’e buradan 92 TL’ye ön siparişe açılan WWE 2K22‘nin intikamını mı alıyorsun diye sormak istiyoruz.

Şakayı bir kenara bırakırsak, oyunun standart sürümü için 1.300 TL ödemeniz gerek. Oyuna 3 gün erken erişmek, Season Pass sahibi olmak ve çeşitli ön sipariş bonusları edinmek için 1.900 TL‘yi gözden çıkarmanız gerek. Eğer, ben çok daha fazlasını istiyorum ve koleksiyoncu sürümüne ulaşmak istiyorum diyorsanız, WWE 2K23 fiyatı 2.290 TL ile can yakıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.