Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Wuchang Fallen Feathers İlk Günden Xbox Game Pass’te

Yayıncılığını 505 Games ve geliştiriciliğini Leenzee Games ekibinin üstlendiği aksiyon rol yapma oyunu WUCHANG Fallen Feathers için yeni detaylar ortaya çıktı.

Yayıncılığını 505 Games ve geliştiriciliğini Leenzee Games ekibinin üstlendiği aksiyon rol yapma oyunu WUCHANG Fallen Feathers için yeni detaylar ortaya çıktı. Açıklanan bilgilere göre oyun 2025 yılı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun PC sürümü Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden mevcut olacak. Aynı zamanda ilk günden Microsoft tarafından kullanıcılara sunulan oyun abonelik hizmeti Xbox Game Pass’te de bulunacak.

Dikkat çekici ortamlara geçiş yapabileceğimiz ve karakter odaklı bir yapıyla karşı karşıya kalabileceğimiz WUCHANG: Fallen Feathers’ta soulslike bir yapının olduğunu aktarabiliyoruz. Bu tarz oyunlar bildiğiniz üzere zorlu bir yapıyı bünyesinde barındırıyor ve aynı zamanda zoru seven oyunculara hitap ediyor. Her bir ortamda irili ufaklı düşmanların haricinde bir de boss savaşları karşınıza çıkıyor ve böylece uzun soluklu bir mücadele sizleri bekliyor.

Wuchang Fallen Feathers Zoru Severler İçin

Oyunun arka planında tek oyunculu ve hikaye odaklı bir yapı bulunuyor. Hikaye konusuna kısa bir değinecek olursak, karanlık ve çalkantılı bir Ming Hanedanlığı döneminde olduğumuzu söyleyebiliyoruz. Bu dönemde savaşan grupların ve tuhaf yaratıkların ortaya çıkmasına neden olan gizemli bir hastalık bulunuyor. Ornithropy adlı bu hastalığı ortadan kaldırmak ve aynı zamanda tuhaf canavarları yok etmek tamamen bizim işimiz oluyor.

WUCHANG Fallen Feathers 2024 06 09 24 002

WUCHANG Fallen Feathers, daha çok karanlık ve gerilim dolu atmosferleri bizlere sunuyor. Oyunda karakterimizi geliştirebiliyor, yeni mekaniklerin kilidini açabiliyor, dövüş stilimizi geliştirebiliyor ve yol boyunca yeni teknikler öğrenebiliyoruz. Bunun dışında her bir oyuncu burada farklı bir deneyim elde edebiliyor ve kendi oyun tarzınızı adapte edebiliyorsunuz. Benzersiz yaklaşımınızla beraber oyun bir hayli ön plana çıkmaya hazırlanıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.