Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

WRC Generations Çıkış Tarihi Ertelendi

Bonus olarak dahil edilen Marcus Grönholm'un Peugeot 206'sı ile ön siparişler artık başladı. Fully Loaded Edition da duyuruldu.

KT Racing ve Nacon, ralli yarış simülasyonu WRC Generations çıkış tarihi için erteleme yaptığını duyurdu. Oyun artık 3 Kasım‘da Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5 ve PC için çıkacak; Nintendo Switch sürümü daha sonra gelecek. Xbox ve PlayStation sürümlerinin başlangıçta 13 Ekim’de piyasaya sürülmesi planlanmıştı ancak artık PC sürümüyle birlikte gelecek.

WRC Generations ön siparişi için bir bonus olan Marcus Grönholm’un Peugeot 206’sını gösteren yeni bir fragman da yayınlandı. Oyuna 48 saat erken erişim, Tasarım Editörü için bonus eşyalar ve Kariyer modunda kullanmak için deneyimli mürettebat üyesi kartlarına sahip bir “Kariyer Başlangıç ​​Paketi” içeren bir Fully Loaded Edition da 499 TL karşılığında duyuruldu.

WRC Generations’ın Sunacağı Yenilikler Neler?

WRC Generations Çıkış Tarihi Ertelendi

Diğer içerikler arasında Sébastien Loeb’in Citroën C4 WRC’si, Romain Dumas’ın Porsche 911 GT3 RS RGT’si için daha fazla tasarım ve FIA ​​Dünya Ralli Şampiyonası’nın resmi yayın hizmeti olan WRC Plus’a üç aylık erişim gibi özellikler mevcut. Geliştirici, Twitter‘da Steam ve Epic Games Store’da ön siparişlerin kullanılamayacağını da açıkladı.

Bunun yerine, PC üzerinden Standart ve Fully Loaded sürümleri 17 Kasım’a kadar satın alan tüm oyuncular Peugeot 206’yı ücretsiz olarak alacak.

KT Racing stüdyosunun serisi bir simcade; ödün vermeyen gerçekçi bir ralli simülasyonu ile geniş bir izleyici kitlesi için eğlenceli oyun arasında bir yerde ancak WRC Generations, sürüş modelinde çeşitli değişiklikler sunarak önceki yönde başka bir değişiklik yaptı.

Oyun, gerçek 2022 WRC sezonu için planlanan tüm rallileri (13 ülkede), takımları ve arabaları içerecek. Bu ayrıca, Rally1 sınıfına ait ve üç modelle temsil edilen (Ford Puma, Toyota GR Yaris ve Hyundai i20.) hibrit otomobilleri (yani hem içten yanmalı hem de elektrikli motorlarla donatılmış) yeni özelliği de içerecek.

Mevcut cazibe merkezlerine ek olarak WRC Generations ayrıca ek içerikler de sunacak. Bu, serideki önceki oyunlara göre tamamen yenilenen İsveç de dahil olmak üzere toplam 22 ülkede bulunan özel aşamaları içerecek. Ayrıca 37 tarihi ve “bonus” araba da oyunda yer alacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.