Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

WoW Cadılar Bayramı Şenlikleri Büyük Ödüllerle Geri Döndü!

WoW Cadılar Bayramı etkinliği Dance of the Dead isimli bir PvP turnuvası, popüler seslendirme sanatçısı görünümleri ve toplam 5,5 milyon altın ödülle geri döndü.

WoW Cadılar Bayramı etkinliği ile Dance of the Dead, popüler MMORPG‘nin özel oyuncuları tarafından 21-22 Ekim 2022 tarihleri ​​arasında düzenlenen yıllık World of Warcraft topluluk kutlaması olarak geri döndü.

Cadılar Bayramı temalı etkinlik, West Plaguelands’deki bir ada olan Caer Darrow’da, oyundaki en aktif sunuculardan biri olan Moon Guard’ın RP sunucusunda gerçekleşecek. Hem Horde hem de Alliance üyeleri ürkütücü etkinliğe katılabilecek. Dance of the Dead başladıktan hemen sonra oyuncular, World of Warcraft’ın yıllardır şekillenmesine yardımcı olan ünlü seslendirme sanatçılarıyla bir buluşma ve karşılamaya katılabilecek.

WoW’un Bol Ödüllü Etkinliklerini Kaçırmayın

WoW

Arthas ve Garrosh’u seslendiren Patrick Seitz‘in yanı sıra Sylvanas’ı seslendiren Patty Matson da katılacak. Seslendirme sanatçılarının buluşması etkinliğin Discord kanalında gerçekleşecek. Sonrasında 21 Ekim’de, ilk üç bitiren arasında bölünmüş toplam iki milyon altın ve birincilik kazananı için Hero Forge için 100 dolar değerinde bir hediye kartı olan bir PvP turnuvası olacak.

Etkinliğin ertesi günü, ödüllerin yine iki milyon altın olacağı D20 RP-PvP’ye ayrılacak. Bununla birlikte, bu etkinliği birinci sırada tamamlayan kişi, toplam değeri 1.000 dolar değerinde olan özel karakter çizimi alacak.

Sırada o kadar çok altın ve yer alacak etkinlikler varken, Cadılar Bayramı’nın ürkütücü sezonunun tadını çıkaran WoW oyuncuları bu heyecan verici fırsatı kaçırmak istemeyecektir.

Son olarak, Wow’un Dragonflight isimli yeni ek paketi hakkında tüm detaylara bu içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.